Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında..

Bir  süredir yazılarımı paylaştığım bloggerlarpaylasiyor.com yayın hayatına başlayalı tam bir sene olmuş. Ben bu kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ama giderek çoğalan kadrosu ve her gün minimum iki yazısı ile sitemiz bebek adımlarını geçmiş de koşar adım büyümeye başlamış.

bloggerlar paylaşıyor 1 yaşında
bloggerlar paylaşıyor 1 yaşında

Sitenin kurucusu Şafak’ı bu site işi yokken de tanıyordum, kendi blogu safagindunyasi.com  daki yazılarını da okuyordum ve  etkinliklerden de tanışıyorduk. Ama bu site sayesinde daha yakın olmak fırsatı da bulmuş olduk. Şafak bu etkinliğe çok uzun zamandır hazırlanıyor, her şeyin mükemmel olmasını istiyordu çünkü bu site onun bebeği, daha iyi olsun, biz de daha iyi olalım diye uğraşıyor. Bu sene etkinlik yapanların hepsinde değişik bir heyecan var, gerçekten hepsinin en az 4-5. etkinliği olmasına rağmen açılış konuşmasını sesleri titreyerek yaptılar.

bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Masalar tabi çok zevkli hazırlanmıştı, bu arada az kalsın unutuyordum etkinlik Sultanahmet Eresin Crown Plaza Hotel‘de oldu. Bu otel aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek müze oteli, içinde kazılardan çıkan Bizans eserleri olduğu gibi yerinde korunarak saklanıyor. Sitesinden çok daha ayrıntılı bilgi edinebilir hatta bu güzel otele gezmek için bir gününüzü ayırabilirsiniz. Masalar çiçekler, magnetler ve adımıza özel kurabiyeler ile süslenmiş ve bizi bekliyordu. Ada özel kırmızı kurabiyeler Niğde’den gelmiş ve Nihalin Pasta ve Kurabiye Butiği tarafından yapılmışlar. Resimlerin olduğu magnetler ise Şafak’ın eşi Tolga’nın tasarımı ve Özel Gün Magnetleri tarafından hayata geçirilmiş.

bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Bloggerlar paylaşıyor kurabiyeler Burcu Cupcake tarafından yapılmış. Son zamanların popüler bitkileri sukulentler ve masa aranjmanlarımız ise  sen hep kalbimdesin‘den gelmiş.  Bu sukulentleri benim gibi çiçek yaşatamayanlar bile çok rahat bakabilir çünkü bitkicik 1.5-2 haftada bir o da 1 damlalık su istiyormuş.

Tuğçe Şahin
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Etkinlikte bir de marka danışmanı Tuğçe Şahin ile kısa bir söyleşi gerçekleştirdik. Marka danışmanlığı nedir, bloggerların markalaşmak için neler yapması gerektiği ile ilgili sorularımıza cevap verdi. 

tatlimo.com
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Etkinliklerimizin değişmez lezzeti tatlimo.com hem kek buketleri hem de değişik çikolatalı ve meyveli çiçekleri ile aramızdaydı. Gerçekten severek ve güvenerek sipariş verdiğim ve ürünlerine güvendiğim bir marka. İlk çıktığından beri de kendini sürekli geliştirip yenileyerek bizleri farklı tatlar ile buluşturmaya devam ediyor.

 takatuka
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Bu sevimli magnet ve anahtarlık takatuka‘dan gelmiş, magnet buzdolabımda, anahtarlık ise çantamda süs olarak yerini aldı bile.

tabloda.com
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Bu güzel tablo ve daha fazlası tabloda.com‘un eseri, resim kaliteleri herkesin hoşuna gitti. Sitede pek çok hazır tablo seçeneği bulabildiğiniz gibi kendi tablonuzu da tasarlayabilirsiniz. Kendi kozmetik blogumda bu konuyla ilgili bir yazı da bulabilirsiniz.

bloggerlarpaylasiyor1yasinda

O gün bir de farklı bir misafirimiz vardı, Barış Bahçeci yeni çıkan ilk solo albümü Beyaz Kurdun Öyküsü’nü tanıtmak ve albümden 1-2 parça seslendirmek üzere aramızdaydı. Yalan yok ben kendisi  ve müziği ile ilk defa tanıştım . Sesini çok beğendim, albümü de keyifle dinleyeceğim. O gün bizleri Barış Bahçeci ile buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek müzikal dağıtım şirketi olan Eğlence Fabrikası‘na ve Selim Serezli’ye de teşekkür ediyoruz.

akbrella
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Akbrella güzel kırmızı şemsiyeleri ile aramızdaydı. Bu tarz şemsiyeleri seviyorum, sağlamlar ve rüzgarda ters dönme gibi bir durumları asla olmuyor.

 portakalbende.com
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Bu dalından kopmuş taze ve organik portakallar taa Antalya Kumluca’dan portakalbende.com dan gelmiş. Sitede ayrıca muhteşem reçeller de var. Hele bir de nar reçelleri varmış ki tadına kesinlikle bakılacaklar arasında.

 pasta
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

Yukarıda bahsettiğim kurabiyeleri yapan Burcu Cupcake bu muhteşem pastayı da yapmış. Şeker hamurunu böyle sanat gibi işlemek gerçekten benim için büyük bir başarı ellerine sağlık diyorum.

 ödül
bloggerlarpaylasiyor1yasinda

O gün Şafak ve Tolga bizlere bir de sürpriz hazırlamışlar ve herkes için minik birer ödül düşünmüşler ve bir de yaptırmışlar bunları.  Bana da en çok yazı yayınlayan yazar ödülü düştü. Gerçekten ben 53 yazı yayınlamışım ama Şafak söyleyene kadar bu kadar çok yazım olduğunu bilmiyordum. Çok teşekkür ederim canım bu gerçekten çok tatlı bir ödül oldu benim için.

Bloggerler Paylaşıyor’un 16 yazarı ile bir kutlama günümüz işte böyle geçti. Böyle bir günde bizi bir araya getirdikleri için Şafak ve Tolga’ya çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki yazım ise bu güzel günün sponsorları hakkında olacak.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1365 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

3 thoughts on “Bloggerlar Paylaşıyor 1 Yaşında..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir