Bloggerlar Paylaşıyor Blogları Paylaşıyor – Gökçe’nin Seçimleri

Merhabalar,

Bugün sizler için kısaca kendimden bahsetmem gerekiyor ki ben kendini anlatmayı seven insanlardan hiçbir zaman olamadım. Kısaca kendimi ve blog hikâyemi anlatmam gerekirse eğer nasıl blog yazmaya başladım ve neler yapıyorum.

gokcenin-secimleri-blog

Ben 1992 Tokat – Erbaa doğumluyum. İstanbul ‘da yaşıyorum. Amasya Üniversitesi Muhasebe bölümü öğrencisiyim. Öğrencisiyim derken alttan 2 dersim var verirsem mezunum 🙂

Şuan da bir şirketin Asistan – Sekreter olarak çalışıyorum. Yani mesleğimden alakasız bir bölümle meşgulüm. Fakat ben muhasebe sevmediğim için kendimi çok farklı alanlarda buluyorum. Fotoğrafla ilgileniyorum. Fotoğraf çekmeyi, çektirmeyi çok seviyorum.  Bunlar da sizler için çektiğim fotoğraflardan bir kaçı umarım beğenirsiniz.

papatya

manzara

Blog yazmaya başlamamın sebebi kitap okumayı sevmediğim için kendime alışkanlık kazandırmak adına yazmaya ve okumaya başladım. Birçok blogger’ın fenomeneyim. Okudukça okuyasım yazdıkça yazasım geliyor. Konu nedir ? Diyecek olursanız eğer moda, güzellik, kendin yap projeleri ile çok ilgilendiğim için bunlar üzerine yazıyorum. Yazı yazmak, sizlerle paylaşmak, sizlerden güzel yorumlar almak, sizleri daha yakından tanımak adına blogumu yakından takibe alırsanız çok mutlu olurum. Daha yolun başında olduğum için desteklerinizi esirgemeyin..

Sevgilerleee  🙂

 

 

Sosyal Medya Hesaplarım

http://gokceninsecimleri.blogspot.com.tr/

https://www.instagram.com/blogbygokceninsecimleri/

https://www.instagram.com/smgokceb/

https://www.facebook.com/semaqokcee

Snapchat: smgokceb

İletişim: semaqokce@gmail.com

Toplam Ziyaret: 1211 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir