Bloggerlar Paylaşıyor Blogları Paylaşıyor – Mavi’nin Güncesi

Merhabalar
Ben 1988 İstanbul doğumlu, mavi tutkunu, yazma aşığı, tipik bir insan kişisiyim. Mavi’nin Güncesi blogunun sahibesi Aylin. 

Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü mezunuyum. Ancak şu an mesleğimi yapmıyorum. Meslekteki siyasi ve dini gruplaşmalar nedeniyle uzun süre daha yapacağımı düşünmüyorum, halbuki mesleğimi de çok seviyorum.
Ortaokul yıllarında başladığım yazma işine, hamilelik döneminden itibaren blogda devam ediyorum. Blogumda genel olarak oğlum Ali Baran ile yaptıklarımızı-yaşadıklarımızı, gittiğim gördüğüm yerleri, okuduğum kitapları, izlediğim filmleri, kısacası hayata dair ne varsa hepsini paylaşıyorum.

mavinin_guncesi

Sizleri de bu paylaşıma ortak olmaya davet ediyorum.
Sevgiler 

Sosyal medya hesaplarım;

Blog Adresim 

Facebook

İnstagram

Twitter

 

Sizleri de bu paylaşıma ortak olmaya davet ediyorum.
Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1470 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com