Bloggerlar Paylaşıyor Blogları Paylaşıyor–Minik Kelebeğin Annesi

Merhaba ,

Ben 1987 Antalya doğumlu , Antalya’lı , 7 yıldır İskenderun gelini , 10 yıldır sağlık sektöründe Eczacı Teknisyeni , 2,5 yıldır Minik Kelebeğinin Annesi , 1 yıldır blogger , kelebek tutkunu , pembe , mor aşığı , sağlıklı yaşam destekçisi mutfakta harikalar yaratmayı seven kendi halinde bir Ayşe kişisi.

Yaklaşık 1 yıldır güncel şekilde yazdığım , yazmayı sevdiğim Anne & Bebek & Çocuk & Sağlık & Yaşam konuları üzerine paylaşımlar yaptığım Minik Kelebeğin Annesi adlı blogun sahibi ve yazarıyım .

Çevremdeki insanların ve en yakın arkadaşlarımın  ‘Ayşe yaparsın sen’ diye motive edip ‘blog aç’ diye uyguladıkları baskıya dayanamayıp kendine doğum gününde doğum günü hediyesi olarak bu blogu açan anne kişisi .  🙂

minikkelebeginannesi

Blogumda annelik serüvenimi , deneyimlerimi , hamile , anne , bebek üzerine  ve bilgim dahilinde olan sağlık konuları üzerine yazdığım , biraz mutfağımdan bahsedip tarifler yazarak paylaşımlar yapıyorum .

Sizleri de bloguma davet ediyorum .

Sevgiler .

 

Sosyal Medya Hesaplarım 

 

Minik Kelebeğin Annesi Instagram

Minik Kelebeğin Annesi Facebook

Minik Kelebeğinin Annesi Twitter

Minik Kelebeğinin Annesi Google Plus

Minik Kelebeğinin Annesi Youtube

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1559 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com