Bloggerlar Paylaşıyor Blogları Paylaşıyor – Tarif Basit Blog

Merhaba ben Nil,

1988 İstanbul doğumlu, işletme fakültesi mezunu, evli ve bir çocuk annesiyim.

Ne yediğinin farkında olan bir tüketici olarak, basit ve sağlıklı tariflerin yapıldığı, olabildiğince doğal ve geleneksel, yerli üretimi destekleyen bir mutfaktan sesleniyorum sizlere!

Blogumu açalı daha çok kısa bir zaman oldu. Tarif Basit blogunun sahibiyim. Beni blog açmaya iten neden mutfakta vakit geçirmeyi seviyor olmam. Çeşitliliği ve değişik tarifler denemeyi, araştırmayı ve gıda kültürü edinmeyi seviyorum. Yediğimiz herşeyin sağlığımıza olumlu yada olumsuz birçok etkisi var. Bunları bilmemiz gerektiğine, ona göre sevdiklerimize sunmamız gerektiğine inanıyorum. Bu yüzden de tariflerimi yayınlarken genel olarak bu konulara da değinmeye gayret ediyorum.

Mutfak; kimi zaman mutluluk hissi veren bir yemek kokusu, kimi zaman bütün sevdiklerimizi bir araya toplayan bir sofra, kimi zaman dostlarla çay, kahve, muhabbet, çoğu zaman emek, sevgini katınca lezzet, doğal olunca sağlık, besmele çekince berekettir.

Mutluluk, anlam yüklediğin her surete bürünebilen bir şeydir. Tek başına bir sıfat olsa da paylaştıkça artan, arttıkça çoğalan bir eyleme dönüşür.
Bu eylemi gerçekleştirmeye davet ediyorum sizi. Gelin hep birlikte mutluluk dağıtalım sofralarımıza!

 

Sosyal Medya Hesaplarım

Tarif Basit  Facebook 

Tarif Basit İnstagram

 

Toplam Ziyaret: 1226 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir