Bloggerlar Paylaşıyor Blogları Paylaşıyor

bloggerlarpaylaşıyor

Herkese Merhaba,

Madem biz Bloggerlar Paylaşıyoruz o halde sizleri de paylaşmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Bu nedenle Siz sevgili Blog yazarı arkadaşlarımızla daha yakından tanışmak ve bloglarınızı da sitemizde tanıtmak istedik. Hem belki sizler aracılığı ile daha geniş kitlelere sesimizi duyurabiliriz.

Bu nedenle günde bir taneden fazla olmamak kaydı ile gönderim sırasına göre bize yazan blogger arkadaşlarımızın bloglarını onların ağzından takipçilerimizle paylaşacağız. Buna katılmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit. 

Öncelikle bizim hakkımızda bloglarınızda bir yazı paylaşmanızı istiyoruz. Öyle çok uzun olmasına gerek yok. Hatta hakkımızda bölümümüzden faydalanabilirsiniz de. Yazınızın sonuna sosyal medya hesaplarımızı eklemenizi ve bu yazı linkini paylaşmanızı da rica ediyoruz.

Sonrasında blogunuz hakkında bir tanıtım yazısı hazırlayabilirsiniz. Ne yazarsınız, nelerden hoşlanırsınız, gözleriniz ne renk, burcunuz ne mesela 🙂 Şaka bir yana, kendinizden ve blogunuzdan bahsetmenizi bekliyoruz kısaca. Blog linkinizi yazının içine yazmayı da unutmayın sakın. 

Sonrasında, dilerseniz bir resminizi dilerseniz logonuzu jpeg yada png formatında bize göndermenizi rica ediyoruz. 

Bütün bunlar hazır olunca, blog tanıtımı konu başlığı ile info@bloggerlarpaylasiyor.com a mailinizi bekliyoruz. 

Bültenimize abone olmayı da lütfen unutmayın. Sizler de sosyal medya hesaplarımızı takibe alırsanız çok seviniriz. 

Facebook Sayfamız

Twitter hesabımız

Instgram hesabımız

G+ hesabımız

Youtube Kanalımız

 

Sevgiler

Şafak 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 3726 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 7 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com