Bloggerlar Paylaşıyor Yazarları Bayram Mesajları

kurban-bayrami

Herkese merhaba,

Biz Bloggerlar Paylaşıyor yazarlarının sizler için mesajı var.

Öncelikle hepinizin mübarek kurban bayramı kutlarız. Bu sizlerle geçirdiğimiz ilk kurban bayramı. O nedenle ayrı bir heyecan duyuyoruz. Ülkemizde ve dünyada yaşanan kötü günlerin bir an önce sona ermesi, her günün bayram ruhuna uygun yaşanması hepimizin ortak dileği.

Şafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Mübarek kurban bayramının dünya üzerinde yaşayan herkes için huzur, mutluluk, barış ve vicdan getirmesini dilerim.

Gizem Demirel

Herkese sevdikleriyle mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum. Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum 🙂 Yola çıkacaklara ve yolda olanlara da dikkatli olmalarını söylemek istiyorum ve iyi yolcuklar diliyorum 🙂

Zerrin Gönlüaçık

Eski bayramlar gibi tatlısıyla, neşesiyle en önemlisi birlik ve beraberlik ile nice güzel bayramlar diliyorum. İyi bayramlar herkese.

İlknur Özkan

Çocukların gözlerinden neşe pırıltılarının eksik olmadığı, her evden kahkaha seslerinin yükseldiği bir bayram dileğiyle herkese iyii bayramlarr:) Bu bayram bize barışla, huzurla beraber gelsin☺️

Ebru Geçer

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Sevgi ve Barış dolu mutlu ve sağlıklı bayramlar olması dileğiyle…

Zerrin Gönlüaçık

Öncelikle hepinizin Kurban Bayramı şeker tadında geçsin. Bayramların neşesi ile sağlık ve sıhhatle nice güzel bayramlar olsun. 

İrem Özker

Herkese Mutlu Bayramlar diliyorum.

Elmas Koçan

Merhaba sevgili okurlar,

Ülkemizin son zamanlarda yaşadığı acılardan bir nebze kurtulup, ferah ve huzurlu bir bayram geçirmemizi temenni ederim. Hayatımız yönünü bir şekilde değiştirse de değişmeyen örf adetlerimiz olsun. İyi bayramlar. 

Alp Tolga Kilimcigöldelioğlu

Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileği ile, sevgiler.

Rabia Tornacı

Sadece ülkemizin değil tüm insanlığın kan ağladığı şu dönemlerde, mübarek kurban bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim. İyi bayramlar.

Seda Yeşiltaç

Herkese sevdikleriyle geçirebildiği bayramlar diliyorum. Bayramınız mübarek olsun.

Lerzan Kara

Kurban Bayramının gereğini anlayarak ve yaparak yaşlanınca dahi mutlulukla hatırlayacağınız rengarenk geçecek nice güzel bayramlara.

Selma Özdemir

Herkesin sevdikleriyle mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesini dilerim. Her şey gönlünüzce olsun bayramımız kutlu olsun .

Çiğdem Kesik

Kötü günlerin yaşandığı ülkemizde barış ve sevginin tekrar yeşermesi, şehit haberlerinin duyulmadığı, kötü ölümlerin olmadığı bir dünya dileğiyle. Herkese iyi ve mutlu bayramlar.

Kadriye Koba

Bu bayram kardeş olduğumuzu , bir olduğumuzu farkettiğimiz bir bayram olsun. Sevgi ve sağduyu hakim olsun. Bayramımız kutlu olsun.

 

Sevgilerimizle
Bloggerlar Paylaşıyor Ekibi

 

 

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1711 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com