#bloggerlarpaylasiyor1yasinda Etkinliği Kozmetik Dışı Sponsorlar..

Daha önce etkinlik günü ve kozmetik sponsorlarından bahsettiğim #bloggerlarpaylasiyor1yasinda etkinliğinin bugün kozmetik dışı sponsorlardan bahsedeceğim son yazısını yazıyorum. Daha sonra ürünlerin tek tek incelemeleri sırayla gelecek. Hemen başlayalım.

Ena Farma

Ena Farma bir sağlığınızı doğal yollardan korumayı amaçlayan bir ilaç firması, değişik ve doğal birleşenli ürünleri var. Hem kendime hem de bu ara boğazı sürekli ağrıyan oğluma 1-2 ürününü denedim, deneyimim yakında burada olacak.

bileklik
365ist

365ist  benim özellikle incelediğim ve beğendiğim bir alışveriş sitesi, bu güzel bilekliği yollamış. Yaz aylarında sıkça kullanacağım bunu, teşekkür ediyorum.

 

binboa bal
Binboğa Balları

Binboğa Balları bir kooperatif markası, 1973 yılında arıcılık yapan bir kaç ailenin bir araya gelmesi ile kurulmuş ve o günden bu yana üreticiden tüketiciye doğal ve nitelikli ürün sunmak için faaliyetini sürdürmekte. Balların tadına bakan oğlum gayet beğendiğini açıkladı bu arada.

chupa cups
Chupa Cups

İşte ne benim ne de oğlumun dayanamadığı Chupa Chups yumuşak şekerler. Gerçekten çok seviyoruz, bu şekerleri carrefour marketlerde bulabilirsiniz.

duru bulgur
Duru Bulgur

Bulgur beyaz pirinç yerine artık evde sıkça tükettiğimiz bir gıda, Duru Bulgur ise favorimiz, teşekkür ediyorum.

kenton
Kenton Gıda

Kenton‘un trileçesinin tadına baktığımdan beri favori markam oldu diyebilirim. Bu kadayıflı muhallebi bakalım nasıl olacak.

knorr
Knorr Gıda

Knorr bulyonlar, mangal sosları ve köfte harçları evden hiç eksik olmaz. Beşamel sosunu ise ilk defa deneyeceğim.

koku taşı
Sahi istanbul

Bu güzel koku topunu da Sahi İstanbul yollamış. Bir damla koku damlatarak kullandığım bu minik şey yaklaşık 1 hafta o güzel ve yoğun kokusunu korudu. Özellikle banyo/tuvalet gibi alanlarda çok rahat kullanılır diye düşünüyorum.

lav cam
Lav

Yeni bir cam yeni bir heyecan sloganı ile hakikaten yepyeni ve çok tatlı desenli bardak serileri çıkaran Lav Türkiye‘den böyle tatlı bir kahvaltı takımı gelmiş.  Tam baharlık ve çok severek kullanmaya başladım.

mentos
Mentos

Chupa Chups’lar kadar evimizden Mentos ve Vivident ‘de eksik olmaz. Mentos’un vanilya ve karamelli bir şekerini denedim ki hele muhteşemdi.

minval kitap
Minval yayınları

Minval Yayınları yine yazın plajda okumaktan zevk alacağım iki kitap yollamış. Teşekkür ediyorum.

mutlu anlar ajanda
Fabooks

Son zamanların favorisi bu tatlı ajanda Fabooks tarafından yollanmış. İsmi bile insanı mutlu etmeye yetiyor ve kendisi 5 yıl süreyle kullanılabilir. Ben içini kendime göre biraz süsledim bile hatta.

portakalbende
portakalbende.com

Kışın hem kendisini hem de suyunu zevkle tükettiğimiz bu dalından kopma doğal portakallar portakalbende den gelmiş Teşekkür ediyorum, yedim bitti bile.

succulent
senhepkalbimdesin.com

İlk yazımda da bahsettiğim bu tatlı sukulent sen hep kalbimdesin tarafından yollanmış. Çok şirin ve hala yaşıyor.

tablo
tabloda.com

Ev dekorasyonunda vazgeçemediğim ve evimde çeşit çeşit olan tablolarıma bir yenisi de tabloda.com tarafından eklendi. Sitede aradığınız, hayal ettiğiniz her türlü tabloyu bulabildiğiniz gibi kendi tasarımınızı da hayata geçirebiliyorsunuz.

tat makarna
Tat Makarna

 

Makarna en sevdiğim, kurtarıcı yemeklerimden biri, Tat Makarna‘nın bu şahane çeşitlerini de denemeye başladım bile. Yakında bir de tarif verebilirim, kozmetik bloggerıyım ama olsun yemek yemeyi de seviyorum.

tuğba kuruyemiş
Tuğba Kuruyemiş

Narlı lokumuna bayıldığımız Tuğba Kuruyemiş yine yanımızdaydı teşekkür ediyorum.

uneller
Uneller

Uneller muhteşem gurme lezzetleri ile bizimleydi. Bu tahinli sarmayı da şiddetle öneriyorum inanılmaz lezzetli bir şey. Uneller ürünlerini Migros, Makro ve Real marketlerde bulabilirsiniz.

 

barış bahçeci
Barış Bahçeci

 

Son olarak yine ilk yazımda bahsettiğim Eğlence Fabrikasından gelen Barış Bahçeci CD’si , ilk defa dinliyorum ve sesi çok hoşuma gitti.

Bunun dışında Panda Dondurma, Panda Anti-Virüs, Periyodik Giyim, Düşyeri Dergileri ve Tülay Photography‘e de çok teşekkür ediyorum bizimle oldukları için.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 817 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir