Bodyville Vücut Köpüğü

Bodyville Vücut Köpüğü

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Bodyville vücut köpüğü diye bir üründen bahsetmek istiyorum. Banyo köpüğü terimine aşina olsam da vücut köpüğü terimi beni meraklandırdı. Spret teneke kutu içerisinde köpük formda bir ürün bu.

Bodyville Vücut Köpüğü
Bodyville Vücut Köpüğü

Ben ürünü yapı olarak traş köpüklerine benzettim. Tıpkı onlar gibi köpük havayla temas edince giderek hacmi artıyor yani köpürüyor. Ürün pratiklik ve bol nem vermeyi iddia ediyor. Açıkçası kupkuru cildimi sabunlar gibi kurutmadı ama yine de neme doyurmadı. Ben genelde traş köpüğü niyetine kullandım böylece bir taşla iki kuş vurmuş oldum. 😉 Hem nem verdim cildime hem epilasyon işlemini kusursuz ve pürüzsüz gerçekleştirmiş oldum.

Bodyville Vücut Köpüğü
Bodyville Vücut Köpüğü

Merak edenler için içerik kısmını da paylaşmak istiyorum. HepsiVille sitesinde 22 Lira gibi bir fiyata satışı var. 6 farklı koku çeşidi de var. Bende olan egzotik kokulusu hoşuma gitti. Ama bir daha ki sefere okyanus kokulusunu tercih ederim. Yaz aylarında ferah bir his vereceğini düşünüyorum. Benim sevdiğim ve tercih edeceğim bir ürün oldu. Ürünü lif vb. ürünlerle yaymayın cildinize. O şekilde verim alınmıyor. Ama elle yayınca ürün ziyan olmadan köpürüyor. Azıcık bir ürün büyük bir yüzeye yetiyor.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 841 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com