Bodyville Vücut Köpüğü

Bodyville Vücut Köpüğü

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Bodyville vücut köpüğü diye bir üründen bahsetmek istiyorum. Banyo köpüğü terimine aşina olsam da vücut köpüğü terimi beni meraklandırdı. Spret teneke kutu içerisinde köpük formda bir ürün bu.

Bodyville Vücut Köpüğü
Bodyville Vücut Köpüğü

Ben ürünü yapı olarak traş köpüklerine benzettim. Tıpkı onlar gibi köpük havayla temas edince giderek hacmi artıyor yani köpürüyor. Ürün pratiklik ve bol nem vermeyi iddia ediyor. Açıkçası kupkuru cildimi sabunlar gibi kurutmadı ama yine de neme doyurmadı. Ben genelde traş köpüğü niyetine kullandım böylece bir taşla iki kuş vurmuş oldum. 😉 Hem nem verdim cildime hem epilasyon işlemini kusursuz ve pürüzsüz gerçekleştirmiş oldum.

Bodyville Vücut Köpüğü
Bodyville Vücut Köpüğü

Merak edenler için içerik kısmını da paylaşmak istiyorum. HepsiVille sitesinde 22 Lira gibi bir fiyata satışı var. 6 farklı koku çeşidi de var. Bende olan egzotik kokulusu hoşuma gitti. Ama bir daha ki sefere okyanus kokulusunu tercih ederim. Yaz aylarında ferah bir his vereceğini düşünüyorum. Benim sevdiğim ve tercih edeceğim bir ürün oldu. Ürünü lif vb. ürünlerle yaymayın cildinize. O şekilde verim alınmıyor. Ama elle yayınca ürün ziyan olmadan köpürüyor. Azıcık bir ürün büyük bir yüzeye yetiyor.

Toplam Ziyaret: 850 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir