Brid Çamaşır Suyu Tableti

Merhaba herkese

Bugün sizlere Brid çamaşır suyu tabletinden bahsedeceğim.

Çamaşır suyunu genelde lavabo, wc ve beyaz çamaşırlarda kullanıyorum ama tenim çok hassas olduğu için elime değmemesine özen gösteriyorum. Aynı şekilde soluduğum zaman da boğazımda tahrişe neden oluyor. İşte böyle düşünürken Bim markette brid tableti gördüm denemek için aldım.  Lavanta kokusunu sevdiğim için lavanta kokulusunu aldım. Kutuda 32 adet vardı. Sanırım 4.5 liraya almıştım. Konsantre olması hoşuma gitti bir de fiyatının az oluşunu sevdim.

Brid Çamaşır Suyu Tableti

Öncelikle klozette denedim. Kimsenin girmediği zaman klozete attım rahatsız edici bir kokusu olmadığını gördüm ama temizliği yeterli gelmedi bana. Yani normal çamaşır suyunu döktüğümde ki beyazlığı vermedi ama hani özellikle kalabalık yaşanan evlerde sürekli çamaşır suyu dökme çabasından kurtarıyor. Hem de hani üzerimize değmesin filan sıkıntısı da olmuyor.

Sonrasında çocukların okul gömleklerini yıkarken makineye koydum. Onda da kol ve manşetleri yeteri kadar temizlemedi ama deterjanla kıyaslarsak daha iyiydi tabi. Gömlekleri yıpratmaması hoşuma gitse de dediğim gibi yeterli temizliği vermedi.

Bulaşık makinesinde denedim. Boş iken brid tablet ile çalıştırdığımda pırıl pırıl yaptı makinenin içini.

Artık daha çok bulaşık makinesinde acil durumlarda da klozet temizliğinde kullanıyorum. Olmazsa olmaz bir ürün değil ama hayatımızı kolaylaştırdığı kesin.

Sizin ev temizliğinde pratik çözümleriniz neler ?

Toplam Ziyaret: 4400 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 20 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir