Bugün Su İçtin mi?

Paşabahçe meme sağlığı bilinçlendirmesi için çok güzel bir ürün ortaya çıkartmış. Aslında bayağıdır piyasada mevcut.  Ben Migros mağazasında denk geldim bu ürüne. Pembe kapaklı cam su şişesi. Üzerinde “Bugün su içtin mi? yazıyor. Biliyorsunuz su insan hayatı için gerçekten çok büyük önem taşıyan bir sıvı. Bir insan günde ortalama en az 2-2,5 litre su içmeli. Hem vücut sağlığımız hem de böbreklerimizin düzgün çalışması için suya  ihtiyacımız var. Günlük koşturmadan bazen su içmeyi ihmal ediyoruz. Böyle bir şişemiz olursa eğer aklımıza sık sık gelir diye düşünüyorum. Tahmini 500 ml su alır bu şişe. Cam olması da hijyenik açıdan bayağı bir sağlıklı.

Paşabahçe Vita su şişesinin satışı ile Meva vakfının meme sağlığı bilinçlendirme çalışmalarını ve sağlıklı yaşamı desteklemektedir.

Paşabahçe şişenin satışından sağlanan katkı payı ile, Türkiye Meme Vakfı (Meva)’nın meme sağlığı ile ilgili farkındalığı geliştirme çalışmalarına destekte bulunuyor.

Türkiye Meme Vakfı (MEVA)

www.memekanseri.org

Türkiye Meme Vakfı (MEVA) Türkiye’de meme sağlığı bilincinin geliştirilmesi, erken teşhis olanaklarının yaygınlaştırılması ve en önemli erken teşhis yöntemi olan mamografinin kalite standartlarının Avrupa Birliği normları seviyesine yükseltilmesi misyonuyla 1998 yılında kurulmuştur. Ülkemizde meme sağlığı ve meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulamak üzere 2006 yılından bu yana “Farkındayım Korkmuyorum” kampanyasını etkin bir şekilde yürütmektedir.

Bu şişelerden alan her kadın kesinlikle bir göz atar diye umuyorum.Belki bir çok hayat kurtulur herkes birbiri ile paylaşır ve sağlıklı bir toplulukta yaşarız kimbilir?

Haftaya yine sizinle ilgi çekici başka bir konu  paylaşacağım.

Görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2569 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/