Burock Anti Aging Facial Care Mask

burock anti aging facial care mask

Burock Anti Aging Facial Care Mask

Merhaba,

Bir süredir adını yeni duyduğumuz bir markanın Burock’un çeşitli ürünlerini kullanıyorum. Daha önce kullandığım gündüz-gece ve göz kremini kendi makyaj blogumda yazmıştım. Hatta o kremlerin içinde gündüz kreminden özellikle memnun kalmıştım. Cildimi yormadan nemlendiren, makyaj altında parıl parıl parıl parlama yapmayan bir kremdi. Şimdi de markanın kil maskesinden bahsetmek istiyorum.

Kil maskeleri özellikle yağlı, yağlıya dönük karma ciltlerin haftada 1 veya 2 defa uygulaması gereken bir maske türü, tabi her kil maskesi cilde iyi gelecek diye bir şey yok. Ancak kilin yağlanmaya, kırışıklara ve sivilcelenmeye karşı iyileştirici etkisi bilindiği için de hemen herkes tarafından kullanılır.

burock
burock anti aging facial care mask

Doğrudur, kil bütün bunlara iyi gelir ama dozunda uygulamak lazım, yoksa cildi aşırı yorar ve kurutursunuz.

 

burock
burock anti aging facial care mask

Burock’un kil maskesi çok hafif yapıda ve oldukça hoş kokulu bir maske, sürerken de o koku bol bol hissediliyor. Daha sonra maske kurumaya başlayınca geçiyor. Hafifliğinden ötürü ne kadar çok sürsem de yüzümde ağırlık ve çok fazla bir gerginlik yapmıyor.  Ama hafiflikten dolayı da az geldi deyip deyip fazla sürmenizin de bir faydası yok yani, sadece ürünü çabuk bitirir o kadar.

 

burock
burock anti aging facial care mask

 

Maske sürüldükten kısa bir süre sonra kurumaya başlıyor. Ben maskeyi yüzümden koca pembe bir süngeri ıslatarak çıkartıyorum ve asla yüzümde fazla kuruyup, gerilmesine izin vermiyorum. En fazla 10 dakika tutuyorum yetiyor. Maske çıktıktan sonra bir termal su ile canlandırdığım cildime hemen bir de nemlendirici uygulayıp bakım rutinimi tamamlıyorum. Burada nemlendirici maske de sürebilirsiniz.

Burock ürünlerini deneyen varsa yorumlarınızı bekliyorum..

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 2892 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

5 thoughts on “Burock Anti Aging Facial Care Mask

    1. Biliyorum canım sana iyi gelmedi ben hiç beklemediğim kadar beğendim evet cilt tipine göre değişiyor işte herkese aynı etkiyi yapması mümkün değil zaten..:-))

  1. +Burock Cilt Bakım ürünleri Bir Türk Markası olup 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir.
    Bir müşterimiz haricinde tüm müşterilerimiz ürünlerimizden memnun kalmıştır, tester ürünlerimizden isteyerek kullanabilirsiniz, ürünlerimizin içeriği yeniyeyici ve besleyici özellikte olmasıdır, yardımcı olabileceğimiz sorunlarınız için mutlaka bizle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir