Burock Anti Aging Facial Care Mask

burock anti aging facial care mask

Burock Anti Aging Facial Care Mask

Merhaba,

Bir süredir adını yeni duyduğumuz bir markanın Burock’un çeşitli ürünlerini kullanıyorum. Daha önce kullandığım gündüz-gece ve göz kremini kendi makyaj blogumda yazmıştım. Hatta o kremlerin içinde gündüz kreminden özellikle memnun kalmıştım. Cildimi yormadan nemlendiren, makyaj altında parıl parıl parıl parlama yapmayan bir kremdi. Şimdi de markanın kil maskesinden bahsetmek istiyorum.

Kil maskeleri özellikle yağlı, yağlıya dönük karma ciltlerin haftada 1 veya 2 defa uygulaması gereken bir maske türü, tabi her kil maskesi cilde iyi gelecek diye bir şey yok. Ancak kilin yağlanmaya, kırışıklara ve sivilcelenmeye karşı iyileştirici etkisi bilindiği için de hemen herkes tarafından kullanılır.

burock
burock anti aging facial care mask

Doğrudur, kil bütün bunlara iyi gelir ama dozunda uygulamak lazım, yoksa cildi aşırı yorar ve kurutursunuz.

 

burock
burock anti aging facial care mask

Burock’un kil maskesi çok hafif yapıda ve oldukça hoş kokulu bir maske, sürerken de o koku bol bol hissediliyor. Daha sonra maske kurumaya başlayınca geçiyor. Hafifliğinden ötürü ne kadar çok sürsem de yüzümde ağırlık ve çok fazla bir gerginlik yapmıyor.  Ama hafiflikten dolayı da az geldi deyip deyip fazla sürmenizin de bir faydası yok yani, sadece ürünü çabuk bitirir o kadar.

 

burock
burock anti aging facial care mask

 

Maske sürüldükten kısa bir süre sonra kurumaya başlıyor. Ben maskeyi yüzümden koca pembe bir süngeri ıslatarak çıkartıyorum ve asla yüzümde fazla kuruyup, gerilmesine izin vermiyorum. En fazla 10 dakika tutuyorum yetiyor. Maske çıktıktan sonra bir termal su ile canlandırdığım cildime hemen bir de nemlendirici uygulayıp bakım rutinimi tamamlıyorum. Burada nemlendirici maske de sürebilirsiniz.

Burock ürünlerini deneyen varsa yorumlarınızı bekliyorum..

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Toplam Ziyaret: 2824 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 5 yorum “”

    1. Biliyorum canım sana iyi gelmedi ben hiç beklemediğim kadar beğendim evet cilt tipine göre değişiyor işte herkese aynı etkiyi yapması mümkün değil zaten..:-))

  1. +Burock Cilt Bakım ürünleri Bir Türk Markası olup 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir.
    Bir müşterimiz haricinde tüm müşterilerimiz ürünlerimizden memnun kalmıştır, tester ürünlerimizden isteyerek kullanabilirsiniz, ürünlerimizin içeriği yeniyeyici ve besleyici özellikte olmasıdır, yardımcı olabileceğimiz sorunlarınız için mutlaka bizle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: