Burt’s Bees Diaper Oinment..

Burt's Bees Diaper Oinment

Daha önce kozmetik blogumdaki  yazımda farklı ürünlerin farklı kozmetik kullanım alanlarından bahsetmiştim. Bunlardan biri de bebe pişik kremi olarak kullanılan kremler. ben burada elimde olan kullandığım Burt’s Bees Diaper Oinment ‘den bahsedeceğim ama siz herhangi birini de kullanabilirsiniz.

Burt's Bees Diaper Oinment
Burt’s Bees Diaper Oinment

Tabi bu krem bizim pişik kremi diye bildiğimiz krem ama diğerlerinden farklı olarak bu krem %100 doğal formül içeriyor. Ayrıca içeriğindeki A ve E vitaminleri de hem bebeğinizin hem de sizin cildinizi beslemeye ve nemli tutmaya yardımcı oluyor.

Burt's Bees Diaper Oinment
Burt’s Bees Diaper Oinment

Daha önce makyaj  blogumda yazdığım gibi bu bebe pişik kremlerini göz makyajı bazı olarak da kullanabilirsiniz tabi çok çok az bir miktarı yeterli oluyor niye mi..İşte bu yüzden, çünkü krem oldukça yağlı, bu bebek poposu için çok iyiyken yüzümüzde gözümüzde aşırı yağlanma yaratabilir. O nedenle gözünüz için baz olarak kullanmak isterseniz gerçekten çok az alıp, kremi bir süre parmağınızda ovalayıp yağını alarak uygulamanız iyi olur.

Burt's Bees Diaper Oinment
Burt’s Bees Diaper Oinment

Aşırı kuru ciltliler bunu nem maskesi olarak da kullanabilirler ama diğer cilt tiplerine hiç tavsiye etmiyorum. Dirsek, diz, tırnak dibi gibi kuru bölgelere de uygulayıp nem kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu tarz kremlerin yanıkları ve yaraların tedavisine de yardımcı olduğu söyleniyor ama sanırım iyice geçmek üzere olan bir yaraya uygulanabilir yalnızca.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 1111 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir