Burts Bees Tırnak Bakım Kremi..

El ve tırnak bakımına çok önem veriyorum. Ojemi her çıkardığımda tırnaklarımı mutlaka ya bir katı ve yağlı bir ürünle ya da sıvı tırnak besleme yağları ile ovalarım. Bunların en sevdiklerimden biri Burts Bees Tırnak Bakım Kremi oldu. Kendi minicik ama çok marifetli ve bu bana çok uzun bir zaman gitti. Burts Bees tırnak bakım ve diğer ürünleri sanırım Sephora’da satılıyor olması lazım bir ara görüyordum ama hala var mı bilemedim.

burts bees
Burts Bees Tırnak Bakım Kremi

Ojeli de olsam ojesiz de olsam tırnaklar ve tırnak etlerim günün sonuna doğru sertleşmeye başladığında hemen tırnağımın ucuyla aldığım kremi parmak ucumda ısıtıp her bir tırnağa ojesiz ise tamamına ojeli ise sadece dibine uygulayıp biraz ovuşturuyorum. Daha sonra iyice ovalayıp yağı yedirmeye başlıyorum. Daha sonra yağın biraz emilmesini beklemeye başlıyorum. Tabi bu sırada ellerinizi yıkamayın. Bir peçete yardımı ile yağın fazlasını tırnak üzerinden alın ve ojeyi sürün.

Burts Bees Tırnak Bakım Kremi
Burts Bees Tırnak Bakım Kremi

Yapısı çok yoğun o nedenle az miktarlar çok yeterli geliyor bana.

Burts Bees shea yağı içeren tırnak bakım ve besleme kremine ulaşamazsanız shea yağı içeren herhangi bir krem de gayet güzel işinizi görecektir diye düşünüyorum..

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 445 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir