Büyükler için Boyama Kitabı

büyükler için boyama kitabı

Büyükler için Boyama Kitabı – Gizli Bahçe

Herkese yeni bir hafta ile Merhaba,

Bugun sizlere yeni bir konudan, şu sıralar sıklıkla rastladığınız büyükler için olan boyama kitaplarından bahsedeceğim. Şöyleki; İnternet üzerinden sürekli ” Gizli Bahçe ” kitabının paylaşımları sesini duyurdu. Daha sonra bunun arkası dinmedi ve sürekli yeni isimlerde seriler çıktı. Aslına bakarsanız ilk zamanlarda bu seri boyama kitapları 20 tl’ lerde gezinirken şu an 8 tl’ ye bu tarz kitaplar bulabiliyoruz.

Peki gelelim benim seçtigim ve çok sevdiğim kitabıma;

Benim boyama kitabım “Dört Mevsim” , içinde filler,desenler, güzel manzaralar yani aklınıza ne gelirse var. İsmine yakışır bir karmadan oluşuyor. Fiyatı şu an D&R mağazalarında 9.90 tl. Ve gerçekten yaz için mükemmel bir uğraş. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Masa başı işiniz var ise ,ev hanımı iseniz , öğrenci iseniz, ya da şu sıralar boş zamanınız var ise mutlaka edinmeli ve başlamalısınız. İki adet yaptıklarımdan gösteriyorum ama lütfen ilk deneyimim olduğunu belirtmek isterim. Profesyonel olmayı diliyorum..

büyükler için boyama kitabı
Büyükler için Boyama Kitabı – Gizli Bahçe

 

büyükler için boyama kitabı
Büyükler için Boyama Kitabı – Gizli Bahçe

Bence denemek için zaman kaybetmeyin. Unutmadan ben kalem olarak Faber markasının sulu boya kalemlerini tercih ettim sonuç benim hoşuma gitti. Eğer biraz daha bastırırsanız daha koyu ve net sonuçlar alırsınız. Bundan sonra yaptıklarımı daha bastırarak yapıyorum.Siz de arzu ettiğiniz boya kalemi ile yapabilirsiniz. Devamı ve yapacaklarımı sosyal medya hesaplarımda ve blogumda da yazacağım.

Mutluluk ile kalın
Sevgiler
 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 3598 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: