Büyükler için Boyama Kitabı

büyükler için boyama kitabı

Büyükler için Boyama Kitabı – Gizli Bahçe

Herkese yeni bir hafta ile Merhaba,

Bugun sizlere yeni bir konudan, şu sıralar sıklıkla rastladığınız büyükler için olan boyama kitaplarından bahsedeceğim. Şöyleki; İnternet üzerinden sürekli ” Gizli Bahçe ” kitabının paylaşımları sesini duyurdu. Daha sonra bunun arkası dinmedi ve sürekli yeni isimlerde seriler çıktı. Aslına bakarsanız ilk zamanlarda bu seri boyama kitapları 20 tl’ lerde gezinirken şu an 8 tl’ ye bu tarz kitaplar bulabiliyoruz.

Peki gelelim benim seçtigim ve çok sevdiğim kitabıma;

Benim boyama kitabım “Dört Mevsim” , içinde filler,desenler, güzel manzaralar yani aklınıza ne gelirse var. İsmine yakışır bir karmadan oluşuyor. Fiyatı şu an D&R mağazalarında 9.90 tl. Ve gerçekten yaz için mükemmel bir uğraş. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Masa başı işiniz var ise ,ev hanımı iseniz , öğrenci iseniz, ya da şu sıralar boş zamanınız var ise mutlaka edinmeli ve başlamalısınız. İki adet yaptıklarımdan gösteriyorum ama lütfen ilk deneyimim olduğunu belirtmek isterim. Profesyonel olmayı diliyorum..

büyükler için boyama kitabı
Büyükler için Boyama Kitabı – Gizli Bahçe

 

büyükler için boyama kitabı
Büyükler için Boyama Kitabı – Gizli Bahçe

Bence denemek için zaman kaybetmeyin. Unutmadan ben kalem olarak Faber markasının sulu boya kalemlerini tercih ettim sonuç benim hoşuma gitti. Eğer biraz daha bastırırsanız daha koyu ve net sonuçlar alırsınız. Bundan sonra yaptıklarımı daha bastırarak yapıyorum.Siz de arzu ettiğiniz boya kalemi ile yapabilirsiniz. Devamı ve yapacaklarımı sosyal medya hesaplarımda ve blogumda da yazacağım.

Mutluluk ile kalın
Sevgiler
 

Toplam Ziyaret: 3664 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir