Catrice Absolute Eye Colour -080 Go , Charlie Brown

Herkese merhaba

Nasılsınız kızlar umarım iyisinizdir. Kozmetik ürünleri içinde en sevdiklerim kesinlikle farlar ve rujlar. Özellikle far günlük makyajım da son zamanlarda  olmazsa olmazım diyebilirim. Renkli bir lip balm sürüp dogal tonlarda bir far sürerek dışarı çıkabilirim ama mutlaka o far sürülmek zorunda 🙂 Bugün de size crease bölgemde uyguladığım bir fardanCatrice Absolute Eye Colour -080 Go , Charlie Brown‘dan bahsetmek istiyorum.

Catrice far
Catrice Absolute Eye Colour -080 Go , Charlie Brown

Catrice markasının mat far serisine ait olan bu farı göz kapağıma derinlik katmak için, kirpik diplerime eyeliner olarak çekmek için kısaca gözle ilgili her yerde kullanıyorum. Mat bir far olduğu için de her makyaj  koleksiyonumda olması gereken bir far  olarak görüyorum.

CATRİCE ABSOLUTE EYE COLOUR – 080                                       GO,CHARLİE BROWN –

Rengi bu şekilde, tek katta bu rengi veriyor. Altına far bazı uyguladığınız zaman daha kalıcı ve daha net bir kahverengi elde edebiliyorsunuz ama bazsız da yeterli bir renk veriyor ve kalıcılığı oldukça başarılı. Ben günlük makyajım da her daim far bazı kullandığım için rengini daha net elde ediyorum ve 12 saat hiç gözümden kımıldamadan kalıyor. Kalıcılığı, pigmantasyonu ve ambalajıyla açıkçası bu seriyi çok seviyorum.

 Çok işlevsel bulduğum ve günlük makyajımda sürekli kullandığım Catrice Absolute Eye Colour -080 Go, Charlie Brown adlı farla  ilgili söyleyeceklerim bunlardı. Mat ve kahverengi bir fara ihtiyacınız varsa bu farı sizlere öneririm.
Catrice ürünlerine Gratis ve Renkli Dükkan’dan ulaşabilirsiniz.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2095 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com