Catrice Camouflage Cream

Son zamanlarda özellikle yoğun çalışmaya bağlı olarak hem göz altlarım da morluklar oluşmaya başladı  hem de  yüzümde sivilcelenme sorunu yaşamaya başladım maalesef, bu nedenle de çok cilt makyajı yapmasam da sivilce izlerimi kapatma ve morlukları gizleme çabası içine girdim. Bu nedenle de çok fazla kapatıcı adım ve denedim. Bugün de sizler için Catrice Camouflage Cream ‘i yorumlayacağım

CATRİCE CAMOUFLAGE CREAM
Catrice Camouflage Cream

Catrice markası sadece Rossman mağazaların da satılan  bir Alman markası. Geldiğinde ülkemizde büyük merak uyandırdığını da söylemeliyim. Fiyat aralığı da Essence markasından biraz pahalı ama Loreal gibi markalardan daha ucuz olan bir marka. Genellikle indirime girmese de ilerleyen zamanlarda indirim yapılabilir gibi geliyor bana.

CATRiCE CAMOUFLAGE CREAM
Catrice Camouflage Cream

Catrice markasının bu camouflage serisi oldukça popüler bir seri. Daha çok likit kapatıcısı meşhur olan bu serinin yoğun yapılı bu kapatıcısını çok merak ederek aldım. Resim de görüldüğü gibi oldukça yoğun yapılı yağlı bir krem kapatıcı.

CATRİCE CAMOUFLAGE CREAM
Catrice Camouflage Cream

Elimin üzerinde  pek belli olmasa da kısa sürede cildimde emiliyor ve bütünleşiyor. Göz altlarımda kullandığımda çizgilere dolduğu için sevmesem de sivilce izlerini ve lekeleri çok güzel kapattığını, kısa sürede ciltle bütünleştiğini söylemeliyim.

Benim günlük makyajım da çok severek kullandığım bu kapatıcıyı sarı alt tonlu cilde sahip olan arkadaşlara öneririm. Rossmann magazalarından 13-14 TL civarı bir fiyata alabilirsiniz. İçinizde bu ürünü kullananlarınız varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Toplam Ziyaret: 2173 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir