Catrice Camouflage Cream

Son zamanlarda özellikle yoğun çalışmaya bağlı olarak hem göz altlarım da morluklar oluşmaya başladı  hem de  yüzümde sivilcelenme sorunu yaşamaya başladım maalesef, bu nedenle de çok cilt makyajı yapmasam da sivilce izlerimi kapatma ve morlukları gizleme çabası içine girdim. Bu nedenle de çok fazla kapatıcı adım ve denedim. Bugün de sizler için Catrice Camouflage Cream ‘i yorumlayacağım

CATRİCE CAMOUFLAGE CREAM
Catrice Camouflage Cream

Catrice markası sadece Rossman mağazaların da satılan  bir Alman markası. Geldiğinde ülkemizde büyük merak uyandırdığını da söylemeliyim. Fiyat aralığı da Essence markasından biraz pahalı ama Loreal gibi markalardan daha ucuz olan bir marka. Genellikle indirime girmese de ilerleyen zamanlarda indirim yapılabilir gibi geliyor bana.

CATRiCE CAMOUFLAGE CREAM
Catrice Camouflage Cream

Catrice markasının bu camouflage serisi oldukça popüler bir seri. Daha çok likit kapatıcısı meşhur olan bu serinin yoğun yapılı bu kapatıcısını çok merak ederek aldım. Resim de görüldüğü gibi oldukça yoğun yapılı yağlı bir krem kapatıcı.

CATRİCE CAMOUFLAGE CREAM
Catrice Camouflage Cream

Elimin üzerinde  pek belli olmasa da kısa sürede cildimde emiliyor ve bütünleşiyor. Göz altlarımda kullandığımda çizgilere dolduğu için sevmesem de sivilce izlerini ve lekeleri çok güzel kapattığını, kısa sürede ciltle bütünleştiğini söylemeliyim.

Benim günlük makyajım da çok severek kullandığım bu kapatıcıyı sarı alt tonlu cilde sahip olan arkadaşlara öneririm. Rossmann magazalarından 13-14 TL civarı bir fiyata alabilirsiniz. İçinizde bu ürünü kullananlarınız varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1942 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com