Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino

Merhaba, bugün yeni tanıştığım ve şu sıra sıkça kullandığım Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino ‘dan bahsedeceğim. Pratik ürünleri oldum olası sevmişimdir. Günlük hayatta hergün aşırı makyajla dolaşmayı sevmiyorum. Bu sebeple basit ürünler ilgimi çekiyor. Aslında bu ürünü hiç farketmemiş ve duymamıştım. Ürün bana hediye gelmişti.

Catrice markasının kullandığım ürünlerinden genel olarak memnun kaldım. Elimde pek çok şeyi var diyemem ama olanları severek kullanıyorum. Daha almak istediğim ürünleri de mevcut ama okadar çok şey var ki elimde erteliyorum.

Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino kalem gibi görünen bir toz far. 6 farklı renk seçeneği bulunuyor. Bendeki benim severek kullandığım tarzda günlük kullanıma uygun bir rengi.  Ucu sünger şeklinde. Kapak kısmında toz farı sıkıştırılmış halde bulunuyor. Kapağı yaylı sisteme sahip kapattığınızda sünger uç kapaktaki bu toz fara değiyor ve süngerine yeniden far bulaşmış oluyor.

Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino

Artılar ve eksilerinden bahsetmek istiyorum. Ürüne pratiklik açısından diyecek birşeyim yok. Ancak kalıcılık konusunda vasatın da altında bir performansa sahip maalesef tekrar alacağım bir ürün değil. Bu ürünü alacaksanız göz kapağınıza uygulamak için değilde göz pınarlarınızı aydınlatmak için alabilirsiniz. Ben bunun içinde almayı düşünmem çünkü göz pınarlarımı aydınlatırken Highlighter kullanıyorum. Bu konuda en sevdiğim ürünüm ise The Balm Mary Lou Manizer.

Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino

Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino’yu far bazı ilede, bazsızda denedim. İkisi arasında pek bir fark yok. Tüm farlarımı Far bazı ile uyguluyorum. Bu konuda en sevdiğim far bazım The Balm Put A Lid On it Eyelid Primer. Bunu uygulamama rağmen (ki çok başarılı bir far bazıdır. Sabah yaptığım makyaj akşamı çok rahat çıkartıyor bu şekilde) birkaç saat sonra bir şey kalmıyor. Buda en önemli konu diye düşünüyorum yoksa sürmemizin ne anlamı kalıyor? Catrice Eye Matic Eye Powder Pan 050 Al Cappuccino Renkli Dükkan’da 15 TL. Catrice ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz Renkli Dükkan’dan.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

 

Toplam Ziyaret: 3823 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir