Catrice Liquid Metal Eyeshadows Catrice Liquid Metal Eyeshadows

Catrice Liquid Metal Eyeshadows

Herkese merhaba,
Işıltıyı kimler sevmez ? Ben çok severim özellikle günlük hayatta sadece göz ve dudak makyajı yaptığım için kendiliğinden ışıltı içeren farları kullanmayı daha çok tercih ediyorum.Bugün  sizlere Rossmann’a standı gelir gelmez kaptığım Catrice Liquid Metal Eyeshadows 120-Satine Van der Woodsen ‘dan bahsedeceğim.
Catrice Liquid Metal Eyeshadows
Catrice Liquid Metal Eyeshadows
 
Catrice ürünlerini ne kadar sevdiğimi daha önce bahsetmiştim.Severek kullandığım ürünleri  sizlere paylaşmaya başlamıştım.Mat farlardan  030 numaranın yorumlarını buradan okuyabilirsiniz. Bu rengin the  balm aydınlatıcılardan cindy lou’ya muadil olduğunu instagram da çok fazla  kişide duyunca dikkatimi çekti. Rossmann ziyaretim de Catrice Cosmetics stantını incelerken görünce hemen kaptım. Ben de cindy lou aydınlatcı var o nedenle rahatlıkla söyleyebilirim .Muadil değiller alakaları bile yok. Buna açıklık getirdiysek şimdi gelelim far ile ilgili yorumlarıma ;
Catrice Liquid Metal Eyeshadows
Catrice Liquid Metal Eyeshadows
  • Yapısı çok güzel , yumuşacık.
  • Pigmantasyonu çok başarılı,far bazı kullanmadan da kendi rengini  rahatlıkla verebiliyor.
  • Kalıcılığı base kullanmadan 3-4 saat maalesef  sonrasında dağılıyor ve çizgilenme yapıyor.
  • Aydınlatıcı olarak önerilse de bence the balm cidy lou ya muadil değil ; tek başına far olarak çok başarılı.
  • Seri bir ürün diye hatırlıyorum.Bulabilirseniz ve pembe far seviyorsanız deneyebilirsiniz.
Catrice ürünlerini şimdilik sadece Rossmann mağazaların da bulabilirsiniz. Fiyatı da 11 TL ama sezon sonlarında %50  indirime giriyor. O zaman 5,5 TL ye alabilirsiniz.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 916 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com