Catrice Velvet Matt Eyeshadows – 030 Jump Up And Brown

Yeni markların ülkemize gelmesi hepimizi olduğu gibi beni de oldukça heyecanlandırıyor. Özellikle de  yurtdışın da çok sevilen , uygun fiyatlı markalar gelince daha  çok seviniyorum. Özellikle Almanya başta olmak üzere bir çok ülke de sevilen Catrice markasının  ülkemize gelmesine ve  Rossmann ‘lar da satılıyor olmasına çok sevindim. Geldiğinden beri bir çok ürününü severek kullandığım Catrice kozmetiğin sanırım en çok sevdiğim ürünlerini  tekli farları oluşturuyor. Bunda bir far bağımlısı olmamın da etkisi vardır elbet ama farların da kalitesi orta da. Bugün de size Catrice Velvet Matt Eyeshadows – 030 Jump Up And Brown ‘u tanıtmak ve kişisel deneyimlerimi aktarmak istiyorum.

CATRİCE VELVET MATT EYESHADOWS - 030 JUMP UP AND BROWN
Catrice Velvet Matt Eyeshadows – 030 Jump Up And Brown

Tekli farları pek sevmem aslında. Ben palet insanıyım. Yanımda bir ürün taşımak ve tüm makyajımı onunla tamamlamayı tercih ederim. Ama bazı tekli farlar var ki insanı kendisine açık ediyor bu far da  onlardan biri.

CATRİCE VELVET MATT EYESHADOWS - 030 JUMP UP AND BROWN
Catrice Velvet Matt Eyeshadows – 030 Jump Up And Brown
  • Farların yapısı ssatin mat yapıda.Elinizi farda dolaştırdığınızda verdiği his muazzam.
  • Mat yapıda olduğu için ışıltı vb içermiyor.Renk itibariyle de crease bölgesi için ideal bir far.
  • Renk vermesi ,pigmantasyonu başarılı.
  • Elle,fırçayla,sünger ablikatörle de uyguladım.Hemen hemen hepsinde başarılı bir sonuç elde ediyorsunuz ben bir fark göremedim.
  • Dökülme sorunu neredeyse hiç yaşatmıyor.
  • Far bazı olmdan da kalıcılığı 5-6 saat benim gözümde .
CATRİCE VELVET MATT EYESHADOWS - 030 JUMP UP AND BROWN
Catrice Velvet Matt Eyeshadows – 030 Jump Up And Brown

Tek seferde verdiği renk bu. Hafif bir dokundurma kafi oluyor. Rengini, yapısını çok beğendiğim bir far oldu. Sadece Rossmann da satılıyor olmasının dışında ben bir dezavantaj bulamadım. Catrice Velvet Matt Eyeshadows – 030 Jump Up And Brown adlı farla ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. Normal hali 11 TL olan bu farı ben 5,5 TL ye almıştım. Sizde görürseniz en azından denemenizi isterim. Pişman olmayacaksınız, elinizde Catrice markasına ait  memnun kaldığınız ürün var mı yorum olarak bırakın bende sonraki alışverişimde listeme ekleyeyim. Kendinize iyi bakın .

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 445 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com