Çay Organizatöründen Makyaj Organizatörüne

 

Herkese merhaba 🙂

Geçenlerde Madame Coco mağazasına gezmek için girdiğimde saklama, depolama, düzenleme ürünleri ilgimi çekti. Çay organizatörü olarak satılan bu ürünü görünce aklıma hemen makyaj malzemelerimi dizmek için kullanmak geldi. Plastik bir malzemeden ve en önemlisi BPA içermeyen bir ürün.

12 adet farklı farklı boyutlarda gözü var. Farklı renkleri de mevcut ama benim bu pembe rengi en çok hoşuma giden renk oldu. Ruj, oje, far, allık, rimel, göz kalemi, fondöten aklınıza ne gelirse koyabilirsiniz bu organizatöre 🙂 Özellikle çekme içinde kullanmak da işlevsel olabilir.

 

Fiyatı 9,90. Ben indirimde aldım ama bazen günlük indirimler de oluyor bu mağazada. İhtiyacınız varsa bir bakın derim 😉

Haftaya farklı bir ürünle sizlerleyim. Takipte Kalın. Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 321 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/