Cecile Long Kisses Lip Gloss

Cecile Long Kisses Lip Gloss

Merhaba

Bugün sizlere Cecile Long Kisses rujlarından bahsetmek istiyorum. Fiyati 20 TL ila 30 TL arasında değişiyor dönem dönem indirime girdiği zaman 10 liraya kadar da düşüyor.

cecile
Cecile Long Kisses Lip Gloss

Mat oluşu ve kalıcı oluşu sevmemde ki en büyük etken. Kolay uygulanıyor oluşu da çabuk kuruması da çok güzel. Kokusu çok hafif rahatsız etmiyor. Bazı likit rujlarda yaşadığım yapışkan histe yok denecek kadar az bu yüzden çantamda baş köşede yer alıyor. Gün içerisinde sık sık tazelemek zorunda kalmıyorsunuz çabuk silinmiyor ve bulaşma yapmıyor. Bu yüzden bir makyaj temizleme ürünü olmadan çıkartmak zor oluyor 🙂

Bende ki 23 Numarası ama diğer renkleri de çok güzel ve kullanışlı. Özellikle açık pembe rengi yaz günlerinde hafif bir makyaj için ideal .

Online satış sitesi de bulunan firmanın ürünleri Buradan inceleyebilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1443 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: