Cecile Long Kisses Lipgloss 18

Cecile Long Kisses Lipgloss 18

Cecile Long Kisses Lipgloss 18

Merhaba arkadaşlar, mat likit rujlar uzun zaman önce hayatımıza girdi ve o gün bugündür her geçen gün artan bir ilgiye sahipler. Ürün skalası artıyor, yeni ve eski markalar bu ürünlere dair koleksiyonlar çıkarıyor. Hepimiz sevdik sanırım. Evet dudağı kuru olanlar biraz durumdan muzdarip ama yine de almadan edemiyoruz. Dudağı en az kurutan mat likit rujları aramaya devam. Ben size kendi favorimden söz edeyim mi? Cecile Long Kisses Lipgloss bence bu işi en iyi yapanlardan.

Cecile Long Kisses Lipglosslardan daha evvel burada ve kendi blogumda sık sık söz ettim. Bugün Cecile Long Kisses Lipgloss 18 numara misafirimiz olacak. Renk anlatma konusunda çok yeteneksiz olduğum için en iyisi fotoğraflara bırakayım anlatma işini. ?

Cecile Long Kisses Lipgloss 18
Cecile Long Kisses Lipgloss 18

Cecile bu seriye yeni renkler ilave etmeye devam ediyor. Çok geniş bir renk skalası var ve bu biz kadınlar için süper bir haber. ? Bordonun, pembenin, kahvenin hemen her tonuna sahip bir renk skalasından söz ediyorum. Cecile, mat likit rujları hayatımıza sokan ilk markalardan. Yetersiz reklam çalışmaları nedeniyle çoğu kadın çok geç tanıştı bu güzelliklerle. Kendilerine ulaşıp daha iyi bir reklam çalışması önerdim. O kadar seviyorum yani. Bu arada yanlış anlaşılmasın, Cecile benimle bir çalışma yapmadı. Takipçi sayımı az buldu sanırım. ?Google’da yıllardır bulunan geniş blog arşivim, instagram takipçim sayım kadar önemli olmasa gerek. ?? Yani bu yazı tamamen, tüm bunlara rağmen tarafsız fikirlerimden oluşuyor.

Cecile Long Kisses Lipgloss 18
Cecile Long Kisses Lipgloss 18

Cecile Long Kisses Lipgloss 18 numara da serinin diğer renkleri gibi adeta köpük formda. Dudağınıza sürdüğünüz zaman zift sürmüşsünüz hissi yok, ağırlık yok, kurutma olayı minimum. Bence yaz kış şans verebileceğiniz bir seri bu. Fiyatı 20-30 Lira arasında oluyor genelde. Malesef Gratis gibi sıklıkla alışveriş yapılan mağazalarda pek bulunmuyor. Ben internetten çok sık sipariş veriyorum. Cosmetica gibi sitelerde indirime girince yedekliyorum hatta bazı renkleri. ??

Toplam Ziyaret: 1333 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir