Cecile Long Kisses Lipgloss Mat Likit Ruj -29

Cecile Long Kisses Lipgloss Mat Likit Ruj -29

Selamlar :))

Makyajların vazgeçilmez tamamlayıcısı rujlara ait bir yazı var bugün. Cecile Long Kisses Lipgloss parlatıcı kalıcı likit rujlardan 29 numara konuğumuz olacak.

Cecile Long Kisses Lipgloss
Cecile Long Kisses Lipgloss Mat Likit Ruj -29

Yaz mevsiminin gelmesiyle makyajda kullandığımız renklerde değişti, turuncular ve nudeler çok favori.  Bir diğer makyaj favorisi de mat rujlar oldu bu sene. Mat ruj kullanmak zordur. Dudakların bakımlı olması lazım, düzenli dudak peelingi ve nemlendirme evde yapacağımız basit işlemlerdir. Yeteri kadar nemlendirilmemiş ve ölü derilerden arınmamış bir dudakta ne yazık ki ruj çok görünür.

Cecile Long Kisses Lipgloss
Cecile Long Kisses Lipgloss Mat Likit Ruj -29

Cecile markasına ait bu kalıcı mat rujlara gelecek olursam, aslında o kadar da kalıcı değil derim :)) Sürümü kolay, ince yapılı hemen matlaşıyor ve sabitleniyor ama kalıcılık orta seviyede. Sünger bir aplikatör sayesinde dudaklara uygulamak kolay. Makyaj temizleme ürünleriyle rahatlıkla dudaklarınızdan arındırabilirsiniz.

Normalde fiyatı Cecileshop ‘da 27.70 iken şimdi indrime girmiş ve 20.78 TL. 30 farklı rengi var. 

Sizlerin favori rujları nelerdir?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]
Toplam Ziyaret: 2407 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 5 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSena Dursun

Yazar Hakkında

(38 yazısı var )

Merhabalar,
Sena ben, 1987 Ankara doğumluyum. Little Butterfly blogunun yazarıyım ve Ankara’da yaşıyorum. Makyaja ve bakıma meraklıyım. Denediğim ürünleri yorumlamayı seviyorum. Yazılarımda sadece kozmetik ve bakım olmayacak. Zaman zaman kitap yorumları ve hayatın içinden yaşanmışlıklarla sizlerle olmayı istiyorum. Umarım severek okursunuz beni.
Sevgiler

Web sitesi: http://nypdsena.blogspot.com.tr/