Cecile Long Kisses Matt Lip Gloss No:21

Cecile Long Kisses Matt Lip Gloss

Herkese merhaba 

Bahar geliyor geldi gitti derken sonunda havalar iyice ısındı.Son birkaç gündür yaşadığım yerde güneş açtı  ve hava iyice ısındı neredeyse yazlıkları giymeye başlayacağım. Umarım havalar bu şekilde devam eder 🙂 Havalar ısınmadan önce de yazlık renkleri kullanmaya başlayan bendeniz bu havaları fırsat bildim ve iyice renklendim. Özellikle dudaklarımda ve ellerimde bu renkleri beni tanıyan, takip eden herkes gördü. Bugün de size rengini bahara çok yakıştırdığım ve son zamanlarda çantamdan ayırmadığım Cecile Long Kisses Matt Lip Gloss No:21 ‘den bahsedeceğim. Cecile ürünlerine  bakış açım  bu rujla değişti diyebilirim.

 CECİLE LONG KİSSES MATT LİP GLOSS NO:21
CECİLE LONG KİSSES MATT LİP GLOSS NO:21

Daha önce CECİLE markasının oje dışında hiç bir kozmetik ürününü denememiştim. Bu ruj elime geçince de hiç bir düşüncem olmadan kullandım. İlk kullandığımda dudağa sürdükten sonra yapısının matlaşması beni çok şaşırttı ve korkuttu. Genelde bu tarz sonradan matlaşan rujların dudağımı kurutma gibi bir sorunu varken bu rujla ilgili öyle bir sorun yaşamadım. Dudağımı germeden, kurutmadan mat bir şekilde kullandım.

 CECİLE LONG KİSSES MATT LİP GLOSS NO:21
CECİLE LONG KİSSES MATT LİP GLOSS NO:21

Çok şirin küçük bir ambalajı var. Tam çantaya at çık. Fazla yer kaplamıyor. Lip gloss gibi dursa da aslında tam bir mat ruj diğer mat rujlara nazaran ucu sayesinde sürümü oldukça kolay. Hem kalemle hem de kalem kullanmadan denedim. Kalem kullanmaya gerek kalmadı. Sürdükten bir kaç dakika sonra matlaştığı için gün boyu taşma yada kayma sorunu oluşturmadı. Kalıcı bir ürün olduğu için sürerken dikkati sürmek gerekiyor sadece. Matlaşan yapısı olduğu için de kuruduktan sonra dudak çizgilerini biraz beli ediyor. Dudak peelingi sonrası kullandığımda sorun oluşturmadı bende.

 CECİLE LONG KİSSES MATT LİP GLOSS NO:21
CECİLE LONG KİSSES MATT LİP GLOSS NO:21

Matlaşan yapısından dolayı tek kat sürülmesi gerekiyor.Kalıcılığı yemek yemeden 8 saat yemek yersek 5-6 saat arası.Yemekten sonra ortası aşınıyor ama üzerine ruj sürmeden de kullanılabilir ruj sürüle de biliyor katman oluşmuyor.Bu rujun en sevdiğim özelliklerinden biri de kokusu meyveli şekerli bir kokusu var ama bu koku ruju sürdükten sonra kalmıyor merak etmeyin.Tam yaza yakışan rengi ve kalıcılığı ile gölümü çalan Cecile Long Kisses Matt Lip Gloss No:21 ‘i hepinize öneriyorum.Kalıcı ve mat ruj önerileriniz varsa bekliyorum 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 2159 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com