Cecile Long Kisses Rujlar

Cecile Long Kisses Ruj

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle Cecile markasının mat sıvı rujları hakkında konuşmak istedim.   Cecile Long Kisses Rujlar ile ilgili düşüncelerim bu yazıda.

cecile-long-kisses-rujlar
Cecile Long Kisses Ruj

Aslında ilk çıktığında oldukça popülerdi. Nedense sonra unutuldu. Pek çok mat ruj piyasaya çıksa da Cecile ilklerdendi. Bana hediye edilince ufak bir nostalji yaşadım. Bende olan 06 numarası ve yine her tende farklı duran bir ruj daha. Ben ürünün ambalajını ve fırçasını kullanışlı ve sade buluyorum. O nedenle hakkında çok fazla konuşacak bir şey bulamıyorum. 

cecile-long-kisses-rujlar

Yapısı olarak konuşacak olursak sürdükten kısa bir süre matlaşıyor ve dudakta uzun süre kalıyorlar. Ancak benim kupkuru dudaklarımın kusurlarını iyice belli ediyor ve kurutuyor. İç kısımlarından hafifçe  siliniyor ama bu normal. Bende olan renk içinde bol miktarda altın rengi simcikler bulunduruyor. Elimde çok daha güzel dursa da dudaklarımda aldığı rengi  hiç beğenmedim. Hem çok simli hem dişlerimi çok sarı gösterdi. Sizi dudaklarımda duruşu ile baş başa bırakıyorum.   

cecile-long-kisses-rujlar

cecile-long-kisses-rujlar

cecile-long-kisses-rujlar

 

Bir çok kozmetikçide bulabilirsiniz. Fiyatı 18 TL civarı.

Haftaya görüşmek üzere

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2728 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com