CellFood

Merhabalar

Bugün sizlere memnun olup olmadığım konusunda çokta emin olmadığım bir üründen bahsedeceğim. Neyse ben anlatayım, artılarını eksilerini de siz karar verin.

Bir gün eczaneye gitmiştim. Kasanın hemen yanında Cellfood ürünlerinin olduğu  bir stand vardı. Merak edip Eczacı’ya sorduğumda “Hücrelere oksijen sağlayan yeni bir ürün” dedi ve bana broşürünü verdi. Biraz inceledikten sonra damlasını ve yüze oksijen verdiği söylenen jelini satın aldım.

Cellfood_tippa
CellFood

Damlayı her yemekten önce 8 damla içme suyuna damlatarak içmeniz gerekiyor. Gün boyu hissettiğimiz yorgunluğun sebebinin hücrelerimize yeterli oksijenin girememesinden kaynaklandığını ve bu ürünün saf oksijen olup  hücrelerin içine oksijen girmesini kolaylaştırdığını iddia ediyorlar. Ben bir kutusunu bitirdim ve hücrelerime oksijen girdi mi bilmiyorum. Bilmek mümkün mü ki? Ama kullandığım dönemde biraz daha enerjiktim ve iyi hissediyordum ama bu plasebo olabilir. Yani hastaya mavi bonibon şekeri verip başının ağrısının geçeceğini söyledikten sonra hastanın başının ağrısının geçmesi olayıdır plasebo. Ben de “okudum okudum, enerjik oldum” olmuş olabilir:) Fiyatı 95 Tl civarı ve sadece eczanelerde satılıyor.

 

LUM-00002-5
CellFood

Ama yüz için kullandığım jelin etkisini gözlemleyebildim. Gece yatmadan önce sürdüğümüz nemlendiricinin üzerine sürebileceğimiz gibi tek başına da kullanılabilir. İki türlü de kullandım. Sonuç: Ertesi gün cildim daha gergin ve parlaktı. Gözle görülür bir şekilde. Ama cildimde olduğu hissi çok yoğundu. Yani emmiyor ve cildi geriyor olması biraz rahatsızlık hissi veriyor. Fiyatı 90 TL idi ben aldığımda , fiyatı artmış olabilir.

Tanıtım broşüründe “Celfood hücrelere oksijen sağlayan iyonik formüldür ve çözünmüş oksijen, 78 mineral, 17 aminoasit ve elektrolitler içerir. En doğal ve en iyi bitkisel maddelerden hazırlanır ve vücudun her hücresi tarafından hızlıca emilir” yazıyor. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz www.cellfood.com.tr sitesine bakabilirsiniz.

 

Bu günlükte bu kadar. ..

Hoşçakalın. Sevgiyle kalın.

 

Toplam Ziyaret: 8030 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 21 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir