Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon

Merhaba herkese,

Bu yazımda uzun zamandan beri kullandığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim. Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon ile tanışmam epilasyona başladığım zaman oldu. Doktorun tavsiyesiyle satın aldım ve yaklaşık birkaç senedir de gönül rahatlığıyla kullanıyorum.

Oldukça kuru bir cilde sahibim, epilasyon sonrasında bu durum daha da şiddetleniyor. Ceradolin losyon özellikle benim gibi kuru cilde sahip olanlar için bence çok iyi bir ürün. Cildi çok güzel nemlendiriyor ve uzun süre nemli kalmasını sağlıyor. Kullandığınızda cildinizdeki gerginliğin kaybolduğunu ve rahatlama hissini fark ediyorsunuz. Su bazlı losyon olması ve paraben içermemesi cilt için önemli bir özellik. İçeriğinde parfüm de bulunmadığı için hassas ciltlerde de bir sorun yaratmayacağını düşünüyorum.

cerodolin-su-bazli-losyon
Ceradolin Hidro Su Bazlı Nemlendirici Losyon

Gliserin, doğal shea yağı, E vitamini gibi daha cilde faydalı pek çok maddeyi barındırıyor. Tüm vücuda uygulanabiliyor. Ayrıca Ceradolin losyon sadece epilasyon yaptıranlar değil herkes tarafından kullanılabilir bir ürün. Kışın soğuk havadan cildi korumak, yazın da güneşin olumsuz etkilerini önlemek için uygulanabilir.

Üründe olumsuz olarak nitelendirebileceğim bir duruma rastlamadım fakat koku konusunda hassas olanlar için kokusu pek cazip gelmeyebilir. Parfüm içermediği için değişik bir kokusu var. Benim için rahatsız edici bir koku değil ve etrafa yayılacak şekilde zaten güçlü de değil. 60 TL gibi bir fiyata 200 ml’lik boyutunu almıştım ama pahalı gibi görünse de bence değecek bir ürün. Yoğun bir kıvamı olduğundan az miktar uygulasanız da etkisini fark ediyorsunuz. Dolayısıyla uzun süre gidecek bir ürün olacaktır. İsteğinize göre günde bu losyonu günde 1-2 kez kullanabilirsiniz.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur, bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle…

 

Yazar Hakkında :

Merhaba ben Yeliz, Yeliz’in Keşifleri  blogunun sahibiyim. Alışveriş çılgını biri olarak özellikle kozmetik ürünleri keşfetmeye bayılıyorum. Deneyimlerimle başkalarına da faydalı olmak amacıyla blog yazmaya başladım. Şimdi bu özel platformda da sizlerleyim, güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle…

Toplam Ziyaret: 1142 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir