Chicco Tırnak Bakım Seti

 

Herkese merhaba 🙂 Bugün bebek bekleyen ya da yeni bebeği olmuş anneler için faydalı geleceğini düşündüğüm bir yazı yazmak istedim. Bebekler anne karnında gelişimlerini sürdürürken tırnakları da aynı şekilde büyümeye ve gelişmeye devam eder. Doğumdan sonra bir bakarsınız bebeğinizin uzamış tırnakları var. Yumuşacık da olsa o tırnaklar bebeğinizi çizmek için yeterlidir. Böyle bir durumda imdadınıza tırnak makası yetişecektir ama bence yazımı okuyun öyle alışverişinizi tamamlayın. Sizlere bugün anlatacağım Chicco Tırnak Bakım Seti uzun vadede bebeğinizin ihtiyacını karşılayacak ürünler içeriyor.

Tırnak Seti, çantası ile birlikte 5 farklı üründen oluşuyor. Çanta, normal tırnak makası, çıt çıt makas, bir kaç adet törpü ve tırnak fırçası.

Fermuarlı bir çantasının olması ve kapağının şeffaf bölmeden oluşması da içini sık sık kontrol etmekten kurtaran bir özellik katmış. Seyahate giderken çantaya ilk koyduğum şeylerden biri bu set. Kapağını açmadan içini görmek bu anlamda süreden kısaltıyor hazırlanma aşamasında.

chicco
Chicco Tırnak Bakım Seti

Bebeklerin ilk doğduğunda tırnaklar gerçekten yumuşak oluyor. Hem kesmeye kıyamıyorsunuz hem de korkuyorsunuz işte bu zamanlarda törpü çok işinize yarıyor. Bebeğiniz birkaç haftalık olduğunda çıt çıt makası güvenle kullanabilirsiniz daha rahat tırnakları kısaltmanızı sağlıyor. Sonra yine isterseniz törpü ile düzeltebilirsiniz. Tırnak fırçası tırnak aralarına giren maddeleri temizlemek için uygun ama çok bebekken sık kullanılmasından ziyade biraz daha büyüdüğünde özellikle yer teması fazla olduğunda bebeğiniz için çok ihtiyacınız olacak bir ürün olacak. Tırnak makası ise eğer kullanmayı becerebiliyorsanız sizin için ideal boyutta. Kapağının da olması bence bir artı olmuş.

Piyasada çeşitli markalarda tırnak makasları mevcut ama Chicco Tırnak Bakım setini almak bence daha avantajlı hem de Chicco olması benim için kalite ve güven demek. O yüzden gönül rahatlığı ile tercih ettim ve sizlere de öneriyorum. Kızlar için de pembe rengi mevcut setin.

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek üzere 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1213 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/