Cildimiz, En Önemli Giysimiz

Bebak

Merhabalar,

Güneşi biraz gördüğümüze göre artık sokaklarda yerimizi almalıyız değil mi? Yaz arifesinde en güzel öneri ,cilt önerileri diye düşünüp koyuldum size cilt ürünümü tanıtmaya …

Uzun zamandır temizleyici kullanmıyordum. Belki bazı kişilere garip gelecek ama ben hep bebek şampuanı ile yüzümü temizlerim ve makyaj çıkarırım. İnanılmaz güzel sonuçlar alıyorum,tabi ki dip not cildim sorunlu değil.

Son günlerde BEBAK markasını çok sevdim. Güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. Tonik,Cilt temizleyici ve Göz Makyajı Temizleyici’yi  kullanan biri olarak  diyorum ki “Cildiniz hava alacak ” buna inanın. Deneyin derim.
Bebak , uzun zamandır piyasada Acı Badem ürünleri ile bilinen bir marka. İnternetten daha uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

image
Bebak

Örneğin Cilt temizleyicisi ;

Normal ve Karma Ciltler için Özel Formül
İçerdiği mikro tanecikler, E vitamini, argan yağı ve badem özleri ile cildinizi besler ve derinlemesine temizler. Cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Cildinize duru ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Kullanım önerilerine bakacak olursak: Günlük kullanıma uygun olduğu, ıslak yüze masaj yaparak uygulanıp,suyla durulanması gerektiği ve Daha etkili sonuç almak için ise normal ve karma ciltler için geliştirilmiş diğer Bebak ürünleri ile birlikte kullanılması belirtilmiş. Tabii ki göz çevresine uygulamamalısınız. Ayrıca ürün;
• Alkol  • Paraben iç ve • Alerjen içermiyor.

Dermatolojik olarak test edilmiş.

Ürün fiyatı ise  16,90 Tl

Ayrıca Göz ve Dudak temizleyici ve Tonikleri de 16,90 Tl

En uygun fiyatlar benim araştırmalarıma göre KOZMELA ‘da  http://www.kozmela.com/bebak

Büyüklerimizden duyduğumuz bu markaya inanıp güvenmek gerekli değil mi?

Ben memnun kaldım,sıra sizde 🙂

Sevgiler

Zerrin GÖNLÜAÇIK

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 1696 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: