Cilt Bakım Rutinime Genel Bakış Ve Watsons Superdrug Tea Tree Temizleme Jeli

Herkese merhaba  

Herkese iyi hafta sonları, cilt bakımı benim için son derece önemli bir konu. Makyaj için olmasa da olur derim ama cilt bakımı için öyle bir düşüncem yok maalesef 🙂 Her sabah yüzümü bir jel ile yıkayıp sonrasında kremliyorum, akşamında da  makyajımı çıkardıktan sonra yeni bir temizleme  jeliyle yıkayıp tonik uyguluyorum sonrada kremliyorum. Akşam rutinim de kullandığım temizleme jelleri genelde tanecikli oluyor ve bu şekilde tüm gözeneklerimi temizliyorum. Bugün de size sadece Watsons mağazalarında bulabileceğiniz Superdrug markasına ait  bir temizleme jelinden bahsedeceğim.

Temizleme jeli olarak çok da memnun kalmadığım bu ürünü başka işlevlerde kullanıyorum ve o şekilde kullanmanın daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Bu temizleme jelini indirim sepetinden 3 tanesini 10 lira gibi bir fiyata almıştım. Alırken çok büyük bir beklentim yoktu ama bu kadar da kötü olacağını tahmin etmemiştim.

Krem yapıda içinde tanecikleri olan bir temizleme ürünü, kokusu normal çay ağacı kokusu o nedenle çok keskin benim için, ayrıca içinde bulunan tanecikleri oldukça büyük. Elimde bile erimiyor ki yüzümde erisin. Resmen yüzümü çiziyor. Tanecikli temizleme ürünlerini sevsem de bu üründen nefret ettim.

İçeriği de bu şekilde olan ürünü, ziyan olmasın diye vücut peelingi olarak kullanıyorum ve bu amaçla kullanınca daha çok sevdim. Kollarımdaki ve ayaklarımdaki ölü deriyi çok güzel temizliyor. İçerik olarak çok da kötü olmayan bir ürün. Superdrug markasının tek iyi yani hayvanlar üzerinde test yapmaması.

Asıl amacı yüz yıkama kremi/jeli olan bu ürünü hiç sevmedim uzak durun. Hassas olmayan cildimde bile hassasiyet yarattı. Taneciklerini sevmedim. İndirim  sepetinde görürseniz vücut peelingine ihtiyacınız varsa bakabilirsiniz o amaçla kullanıma daha uygun.

Benim bu  hafta ki söyleyeceklerim bu kadardı. Normal zamanlarda sevdiğim ürünlerden bahsederdim ama ben size bu hafta sevmediğim bir üründen bahsetmek istedim. Umarım hoşunuza gitmiştir. Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Toplam Ziyaret: 1678 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir