Cilt Bakım Rutinime Genel Bakış Ve Watsons Superdrug Tea Tree Temizleme Jeli

Herkese merhaba  

Herkese iyi hafta sonları, cilt bakımı benim için son derece önemli bir konu. Makyaj için olmasa da olur derim ama cilt bakımı için öyle bir düşüncem yok maalesef 🙂 Her sabah yüzümü bir jel ile yıkayıp sonrasında kremliyorum, akşamında da  makyajımı çıkardıktan sonra yeni bir temizleme  jeliyle yıkayıp tonik uyguluyorum sonrada kremliyorum. Akşam rutinim de kullandığım temizleme jelleri genelde tanecikli oluyor ve bu şekilde tüm gözeneklerimi temizliyorum. Bugün de size sadece Watsons mağazalarında bulabileceğiniz Superdrug markasına ait  bir temizleme jelinden bahsedeceğim.

Temizleme jeli olarak çok da memnun kalmadığım bu ürünü başka işlevlerde kullanıyorum ve o şekilde kullanmanın daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Bu temizleme jelini indirim sepetinden 3 tanesini 10 lira gibi bir fiyata almıştım. Alırken çok büyük bir beklentim yoktu ama bu kadar da kötü olacağını tahmin etmemiştim.

Krem yapıda içinde tanecikleri olan bir temizleme ürünü, kokusu normal çay ağacı kokusu o nedenle çok keskin benim için, ayrıca içinde bulunan tanecikleri oldukça büyük. Elimde bile erimiyor ki yüzümde erisin. Resmen yüzümü çiziyor. Tanecikli temizleme ürünlerini sevsem de bu üründen nefret ettim.

İçeriği de bu şekilde olan ürünü, ziyan olmasın diye vücut peelingi olarak kullanıyorum ve bu amaçla kullanınca daha çok sevdim. Kollarımdaki ve ayaklarımdaki ölü deriyi çok güzel temizliyor. İçerik olarak çok da kötü olmayan bir ürün. Superdrug markasının tek iyi yani hayvanlar üzerinde test yapmaması.

Asıl amacı yüz yıkama kremi/jeli olan bu ürünü hiç sevmedim uzak durun. Hassas olmayan cildimde bile hassasiyet yarattı. Taneciklerini sevmedim. İndirim  sepetinde görürseniz vücut peelingine ihtiyacınız varsa bakabilirsiniz o amaçla kullanıma daha uygun.

Benim bu  hafta ki söyleyeceklerim bu kadardı. Normal zamanlarda sevdiğim ürünlerden bahsederdim ama ben size bu hafta sevmediğim bir üründen bahsetmek istedim. Umarım hoşunuza gitmiştir. Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın ve takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 1653 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com