Clarins 3 Dot Liner Eyeliner

Keçe uçlu eyelinerler, kullanım kolaylığı açısından bütün göz makyajı yapan kadınların çekmecelerinde mutlaka olan bir kozmetik. Klasik keçe uçlu eyelinerlerin uç şekli aynıdır. Ancak sizlere kullandığım en farklı uç şekline sahip Clarins 3 Dot Liner Eyeliner ‘i tanıtmak istiyorum.

Clarins-3-Dot-Liner-Eyeliner
Clarins 3 Dot Liner Eyeliner

Clarins 3 Dot Liner Eyeliner elimde olan rengi kahverengi. Aşağıda görebileceğiniz gibi, 3 ince keçe uçtan oluşuyor. Bu sayede ince bir hat şeklinde eyeliner çekebiliyorsunuz. İsterseniz farklı bir formda 3 ince çizgi halinde de çekebilirsiniz.

Akma, bulaşma gibi bir sorun yaşamadım bu zamana kadar, ancak bir eyelineri almak için sadece uç yapısı farklı diye 90TL ödenenir mi?

Clarins-3-Dot-Liner-Eyeliner-uç-yapısı
Clarins 3 Dot Liner Eyeliner

Benim almamdaki amaç farklı kullanım şekli ve yapısını merak etmem oldu. Renk vermesi muhteşem diyemeyeceğim, gördüğünüz rengi verebilmek için 3 kat geçmem gerekiyor. Ayrıca fiyat performansa bakarak sadece uç kısmı farklı diğer tüm özellikleri piyasa da satılan normal fiyat çizgisinde olan tüm eyelinerler ile aynı özelliklere sahip.

 

Clarins-3-Dot-Liner-Eyeliner-renk
Clarins 3 Dot Liner Eyeliner

Yabancı makyaj blogların da övgülerle bahsediliyordu, ancak benim için sadece 3 ince keçe uçtan oluşması ve sürümde kolay olmasıyla cazip bir eyeliner. Kuruma problemine bakarsam, oda diğer uygun fiyatlı muadillerinden bir farkı yok.

Sürdüğümde tek katta gördüğüm rengi alabilseydim eğer, muadili olan diğer ürünlerin arasından bana göre sıyrılabilirdi. Ancak benim için sadece sürüm şekli değişik olan, klasik bir eyelinerden hiçbir farkı olamayan yüksek fiyatlı bir kozmetik ürünü. Boyner, n11 gibi online satış sitelerinde bulabiliyorsunuz.

Eğer sizlerde farklı uç yapısına sahip Clarins 3 Dot Liner Eyeliner ‘i kullanmayı düşünüyorsanız, sadece uç yapısının farklı diğer tüm özelliklerinin muadilleriyle aynı olduğunu unutmayın.

Toplam Ziyaret: 655 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

2 thoughts on “Clarins 3 Dot Liner Eyeliner

    1. türkiye’de kullanıcı yorumu hiç görmediğim ve yabancı bloglarla övgüyle bahsedildiği için denemek istedim bende. sadece uç yapısı farklı geri kalan tüm özellikler birebir klasik çeyreği fiyatına satılan eyelinerler gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir