Classics Ruj 133 Deneyimi

Merhabalar Herkese 

Aslında pek fazla kullanmadığım renk tonlarından biri olan koyu renkler arasında dikkatimi çeken bu rengi sizlerle paylaşmak istedim. Memnun ya da memnunsuz muyum henüz bilmiyorum 🙂 Bunun sebebi çok sık koyu tonları tercih etmemem.

classics-ruj-133
Classics Ruj 133

Her kadın gibi benimde makyaj malzemelerimin için kırmızı ve bordo tonları çok fazla. Geçtiğimiz hafta sonu Classics 133 nolu rujumu kullanmak istedim. Ben genelde mat görüntüye sahip rujları daha fazla seviyorum çünkü kalıcılıkları daha fazla oluyor. Ah birde dağılma problemi ile çok sık karşılaşmıyorum.

Classics 133 numaralı rujum  bu. Başlangıçta renk acayip hoşuma gitti. Rujun yapısı klasik ruj severler için gerçekten başarılı. Sürümü çok kolay. Yalnız şöyle bir şey var ki ruj çabuk dağılıyor ve bulaşabiliyor. Bu da kaygan yapıda olmasından kaynaklanıyor.

Classics 133 numaralı ruju genel olarak kış aylarında ve gece dışarı çıkarken kullanabileceğinizi düşünüyorum. Nemlendirme özellliği çok fazla. Mesela ben rujumu uyguladıktan sonra peçete ile fazlalığı alıp tekrar uyguluyorum. Bu işlemi iki kere yaptığımda koyu renk rujlar daha uzun süre kalabiliyor.

Herkes bilir ki koyu renk ruj kullandığınızda bir süre sonra sadece dudak kenarlarınızda renk kalır. Bu da sanki dudaklarınızda kalem varmış görüntüsü bırakır. Ben bunu sevmiyorum işte. Rujumu uygulamadan önce cildime kullandığım pudrayı mutlaka dudaklarımda gezdiriyorum ve öyle kullanıyorum. Kalıcılık biraz daha artabiliyor.

Kırmızı ve bordo tonları sevenler için gerçekten güzel bir seçenek. Fakat rujda mat görüntü isteyenler için memnuniyet vereceğini sanmıyorum. Classics 133 numara oldukça iddialı bir renk. Kadınsı bir hava veriyor diyebilirim.

Daha önce kullananlarınız rujun kaygan bir yapıya sahip olduğunu bilirler. Uzun süre kullanım için pek uygun olmasa da eğer kahve içmeyip yemek yemezseniz bu rujun tüm gün dudaklarınızda duracağından emin olabilirsiniz.

Dudaklarınızın daha çekici durmasını sağlayabiliyor. Classics 133 numara şimdilik bu kış ylarında tercih edeceğim rujlarımdan biri.
Fiyat olarak oldukça uygun. İnternet üzerinden şöyle bir fiyatlarını inceledim 10-15 arası bir fiyatı var. Renk özellikle gece dışarı çıkarken tercih edeceğiniz renklerden biri. Umarım rengi belli eden bir görsel oluşturabilmişimdir.

Sevgiyle kalın ve gülümsemeyi unutmayın 🙂

Toplam Ziyaret: 2237 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Classics Ruj 133 Deneyimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir