Clavis Terra Cotta Blush

Terra cotta ürünleri sevenler el kaldırsın, ben bayılıyorum  özellikle allıklar da terra cotta olanlara bayılıyorum. Çok dogal duruyor ve parlaklık veriyorlar. Tek bir ürünle her şeyi elde ediyorsunuz yani. Bugün de size son zamanlarda hem göz makyajında hem de yüz makyajında kullandığım Clavis Terra Cotta Blush  serisinden 02 numarayı yorumlayacağım.

CLAVİS TERRA COTTA BLUSH
Clavis Terra Cotta Blush

Clavis markası Zümrüt Kozmetik bünyesinde bulunan bir marka ve ne yazık ki bir çok yerde yok.Genellikle küçük bujiteriler de satılıyor. Ben daha önce görmemiştim. Bunun dışında ürünün ambalajını da pek sevemedim söylemesi. Kapaklı bir ürün olsaydı aha çok severdim. Çantam da taşımak istemiyorum açıkçası açılır korkusuyla. Bunların dışında ürünün her şeyine bayıldım.

CLAVİS TERRA COTTA BLUSH
Clavis Terra Cotta Blush

İçinde pembe- kahve rengi – şampanya renkli geçişler var. Bu rengi sayesinde de bronzer – allık kullanılan yere tek başına sürüp tüm işlemi tamamlayabilirsiniz o nedenle bayılıyorum. Günlük makyajım da çok pratik buluyorum.

CLAVİS TERRA COTTA BLUSH
Clavis Terra Cotta Blush

Rengi de bu şekilde, pembe-gül kurusu – turuncu arası olan bu rengi göz makyajım da  hem tek başına hem de geçiş rengi olarak çok şık kullanıyorum.Ayrıca yüzümdeki duruşunu da çok doğal buldum.Kalıcılığı base kullanmadığım da 4-5 saat base kullandığım zaman da 8-9 saat kalıyor.Ben kalıcılığını  çok sevdim.Tozutma sorunu neredeyse yok denilebilecek kadar az. Ben bu terra cota allığa bayıldım. Eğer bir yerde görürseniz bakın derim. Bence terra cota ürünleri seviyorsanız bunu da seveceksiniz.

Benim Clavis Terra Cotta Blush ile ilgili söyleyeceklerim bu kadardı. Sonra ki yazıma kadar kendinize iyi bakın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 937 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com