Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi

Merhaba, bugün sizlere bahsedeceğim ürün grubu Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi’ni içeren seyahat seti. Clinique’den geçmişte pek çok ürün kullandım şimdi de kullandığım bazı şeyler mevcut. Geçmişte kullandığım ürünleri blogda yazmadım çünkü o zamanlar blogum henüz yoktu. Memnun kaldığım ürünler de var memnun olmadıklarımda.

Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi seyahat setini özellikle almadım aslında. Clinique online sitesine göz gezdirirken Clinique Chubby Lash Fattening Mascaranın olduğı bir set gözüme çarptı. Yanında bu Seyahat setinide hediye ettiler. Bende seyahatlerde taşıması pratik olur diye aldım. Bir süredir seyahatlere bu seti taşıyorum. Bitene kadar da taşırım.

Bilenler mutlaka vardır ama bende tekrar bahsedeyim. Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi cilt tipinize göre numaralandırılmıştır. 1 ve 2 numaranın içinde bulunan baz nemlendiricisi Dramatically Different Nemlendirici Krem benim cildimde daha önce sivilce yaptığından ben 3-4 numaraların içindeki Dramatically Different Nemlendirici Jel Krem olanı almayı tercih ettim. Dolayısı ile setin numarasını 3 olarak aldım. Tonik olarak 2-3-4 hepsi benim cildime ağır geliyor. Alkol içeriyor ve cildimi ciddi anlamda yakıyor. Yıkama jeli yağlı karma ciltlere uyumlu. 3 Numaradan bahsediyorum. Ama ardından çok iyi bir nemlendirme istiyor. Benim hassas cildimi kurutuyor. Ama seyahatlerde rahatlıkla kullanıyorum.

3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi Göz Makyajı Çıkarıcı ve Göz Kremi

Dramatically Different Nemlendirici Jel Krem cildimdeki o kuruluğu ilk etapta alsa da nemlendirme konusunda yetersiz kalıyor. Üzerine mutlaka devamlı kullandığım bir gece veya gündüz kremimi uyguluyorum. Bu nemlendirici jeli gündüz ve gece kreminizden önce yüzünüze uyguladığınız bir baz gibi düşünebilirsiniz.

Ben Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi ürünlerini alırken sadece 3 numara, yada sadece 2 numara gibi kendinizi sınırlamamanızı tavsiye ederim. Cildinizin asıl ihtiyacına göre farklı numaralardan seçimlerinizi yapmanızı öneririm. yani jel 2 numara tonik 1 numara olabilir gibi… Tabiki tek bir numara tam uyuyorsa ozaman ona göre de alabilirsiniz. Bu arada Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi seyahat set fiyatı 89 TL Clinique’in kendi sitesinde.

Ben Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemini set olarak alır mıyım derseniz? Ben hayır almam derim. Çünkü bu ürünlerin benim cildimin ihtiyacını karşıladığını düşünmüyorum. Hassas ve karma ciltli biri olarak toniklerinden ve baz nemlendiricilerden memnun değilim. Yıkama jellerinin cildime uygun numarasından memnunum. buda 1 ve 2 numara oluyor elbette. Fakat nemlendirici 1-2 numaradaki sivilce yaparken 3-4 numaradaki yetersiz kalıyor. Ekstra yine gündüz gece kremimi kullanmam gerekiyor. Buda fazladan para ödemiş olmam demek. Onun yerine bir maske veya serum almayı tercih ederim.

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Toplam Ziyaret: 1839 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

One thought on “Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi

  1. Karma yağlı cilde sahibim, bu seriyi yoğun sivilce yaşadığım dönemde severek kullanmıştım ve iyi gelmişti ama artık başka ürün kullanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir