Clinique Foundation Lekeleri Kapattı Mı ?

Clinique Foundation

Clinique Foundation

Merhaba
Tatil bitti ve ben yüzümde lekeler ve karma karışık bir cilt rengi ile eve döndüm.Deniz kenarında ne kadar korumaya çalışsam da ne kadar farklı ürünleri denesem de artık kabullendim, kurtuluşum yok en az 1 ay bu halde olacağım ama gene de yüzümdeki ve ellerimdeki lekelerden rahatsız oluyorum.

Clinique Foundation
Clinique Foundation

Bu yüzden aklıma bir süre kullanmak için hem bakım yapacak hem de yüzümdeki renk farkını kapatacak bir ürün kullanmak geldi. Ve ben de daha önce birçok ürününü severek kullandığım Clinique markasının Even Better serisinden uygun olanı almaya karar verdim. Even better serisinin şöyle bir artısı var; +15 güneş koruma faktörü var ve lekelerle de mücadele ediyor. Yani hem kapatıcı hem tedavi edici özellik taşıyor olması beni cezbetti. Normal zamanda ten rengimden dolayı 01 kullanırken şu anda mecburen 03 olanı kullandım. Sürdükten sonra hafif yağlı geldi ama kısa bir süre sonra tamamen emildi diyebilirim . Uzun vadede kullanmadığım için leke tedavisindeki başarısını bilmiyorum ama şu an için kapatıcılığı 10 üzerinden 8 alır bence.Ben beğendim ve ilk işim sipariş vermek olacak.

Clinique Foundation
Clinique Foundation

Clinique Even Better fondoteni satın almak ya da incelemek isterseniz tıklayın 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1111 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: