Clinique Göz Makyaj Temizleyici

clinique_goz_makyaj

Merhaba,

Bugün sizlerle bir göz makyaj temizleyici yazısı paylaşmak istedim. Daha evvelde sizinle başka göz makyaj temizleyiciler paylaşmıştım ve uzun uzun doğru temizleyici peşinde koştuğumu söylemiştim. Clinique Göz Makyaj Temizleyici en beğendiğim ürünlerden biri.

 

Bir göz makyaj temizleyiciden ne beklersiniz? Evvela ben neler beklerim size anlatayım. İlk isteğim, kirpiklerimi dökmeden kullandığım en zor çıkan maskarayı bile tek hamlede temizleyebilmesi, göz çevremi panda gibi siyaha bulamaması, göz çevremde delice yağlı his bırakıp, yağ bezelerimi beslememesi ve lütfen ama lütfen göz çevremi yakmaması. Tüm bunları tek üründe bulmak bazen cidden çok zor. Hatta bunları uygun fiyatlı ürünlerde bulma ümidimi çoktan kaybettim. Genel itibariyle çok ama çok zor çıkan maskaralar kullanıyorum. O nedenle herkesin beğendiği her temizleyici bana uymadığı gibi pek çoğu göz çevremde maalesef yağ bezesi yapıyor. Ah ah anlatırken içim acıdı aa dostlar.

Clinique göz makyaj temizleyici, çift fazlı bir makyaj temizleyici. Ancak pek çok çift fazlılar gibi göz çevresinde yağ tabakası bırakmıyor. Yumuşacık formülü ile tek hamlede temizliyor. Hem de en zorlu maskaraları bile. Yumuşacık formülü ve etkili temizleme formülü ile asla kirpiklerimi dökmüyor. Kendisini kullanan pek çok kişinin favori temizleyicisi olur bu ürün. Ben kaç şişe kullandım hatırlamıyorum bile. Fiyatı dışında eksi tek bir yanını bulamıyorum. Konforlu temizlik ve uzun süre kullanım sağlaması ile fiyat kısmını görmezden gelebilirim.

Peki sizin tasviye ettiğiniz göz makyaj temizleyiciler var mı?

Ya da siz göz makyajınızı nasıl temizliyorsunuz?

Toplam Ziyaret: 2179 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir