Clinique Göz Makyaj Temizleyici

clinique_goz_makyaj

Merhaba,

Bugün sizlerle bir göz makyaj temizleyici yazısı paylaşmak istedim. Daha evvelde sizinle başka göz makyaj temizleyiciler paylaşmıştım ve uzun uzun doğru temizleyici peşinde koştuğumu söylemiştim. Clinique Göz Makyaj Temizleyici en beğendiğim ürünlerden biri.

 

Bir göz makyaj temizleyiciden ne beklersiniz? Evvela ben neler beklerim size anlatayım. İlk isteğim, kirpiklerimi dökmeden kullandığım en zor çıkan maskarayı bile tek hamlede temizleyebilmesi, göz çevremi panda gibi siyaha bulamaması, göz çevremde delice yağlı his bırakıp, yağ bezelerimi beslememesi ve lütfen ama lütfen göz çevremi yakmaması. Tüm bunları tek üründe bulmak bazen cidden çok zor. Hatta bunları uygun fiyatlı ürünlerde bulma ümidimi çoktan kaybettim. Genel itibariyle çok ama çok zor çıkan maskaralar kullanıyorum. O nedenle herkesin beğendiği her temizleyici bana uymadığı gibi pek çoğu göz çevremde maalesef yağ bezesi yapıyor. Ah ah anlatırken içim acıdı aa dostlar.

Clinique göz makyaj temizleyici, çift fazlı bir makyaj temizleyici. Ancak pek çok çift fazlılar gibi göz çevresinde yağ tabakası bırakmıyor. Yumuşacık formülü ile tek hamlede temizliyor. Hem de en zorlu maskaraları bile. Yumuşacık formülü ve etkili temizleme formülü ile asla kirpiklerimi dökmüyor. Kendisini kullanan pek çok kişinin favori temizleyicisi olur bu ürün. Ben kaç şişe kullandım hatırlamıyorum bile. Fiyatı dışında eksi tek bir yanını bulamıyorum. Konforlu temizlik ve uzun süre kullanım sağlaması ile fiyat kısmını görmezden gelebilirim.

Peki sizin tasviye ettiğiniz göz makyaj temizleyiciler var mı?

Ya da siz göz makyajınızı nasıl temizliyorsunuz?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2161 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com