Clinique Maskara ve Kapatıcı

Bir süredir çanta boyu rimel almayı düşünüyordum. Evren bu talebimi duymuş olmalı ki Boyner Mağazasından çıkarken bir satış görevlisi kız geçti önüme ve bana çanta boyu Clinique Maskara ve Kapatıcı‘nın ikisi bir arada, n kampanyada olduğunu söyledi. “29,90 TL’ye çok uygun” dedi. 

rimel1

Kapatıcı kısmı epey yoğun. Yani kapatıcılığı orta üstü diyebiliriz. Ben çok yoğun kapatıcıları sevmiyorum ama çantada taşıması pratik olduğundan bu olumsuzluğa katlanabilirim:)))

rimel2
Clinique Maskara ve Kapatıcı

Rimel kısmının fırçasını sevdim. Yani rimel kısmı daha başarılı bence.

rimel 3 

rimel4

Yani toparlayacak olursam seyahat boyu kaliteli bir ürün istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Kapatıcıların yoğun olmasını sevmiyorsanız, benim gibi, rimelin hatırına katlanacaksınız ya da almayacaksınız.  

Şimdilik hoşçakalın……

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 2.6]
Toplam Ziyaret: 3806 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/