Coffeemania’da Güzel Bir Kahvaltı

Coffeemania Bahçelievler

Herkese sağlıklı ve mutlu  pazarlar diliyorum:) Sağlık gerçekten hayatımızda çok önemli bir yere sahip, sağlık olunca mutlulukta oluyor. Bu pazar yazımda sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz aynı zamanda hem yemek yiyebileceğiniz hem de kahvaltı yapabileceğiniz bir mekandan bahsetmek istiyorum. Coffeemania Bahçelievler‘de geçen hafta  annemle çok güzel bir kahvaltı yaptık. Fiyatlar gayet uygun ve kahvaltı da serpme kahvaltı şeklinde geliyor. İki kişilik söylediğimiz kahvaltıda yumurta, 4 çeşit peynir,siyah zeytin, bal, kaymak, simit, ekmek, sürülebilir çikolata, domates, salatalık,tereyağı ve sigara böreği vardı. Aynı zamanda sınırsız çay da kahvaltı ile beraberdi.

coffemania2
Coffeemania Bahçelievler
İstanbul’da 10 şubesi bulunan Coffeemania kahveleri ile de meşhur, özellikle arkadaşlarımla fırsat bulduğum zamanlarda gidiyorum, personellerinin hizmetleri de çok iyi.  Kahvaltı sonrasında da kahvaltıya dahil olarak Türk kahvesi ikram edildi. Güzel ve doyduğumuz bir kahvaltıydı, fiyatı da çok uygun, iki kişilik kahvaltı-sınırsız çay ve 2 adet Türk kahvesine 30 TL ödedim
.
coffeemania3
Coffeemania Bahçelievler
Coffeemania‘nın İstanbul dışında da şubeleri bulunuyor. Kahvaltı dışında yemek çeşitlerinde de gayet iyi bir mekan. Menülerinde; sıcak içeceklerden,değişik kahve çeşitlerine kadar, soğuk içeceklerden tatlı çeşitlerine, pastalara kadar, makarnalardan kahvaltı çeşitlerine, tostlara, çıtır atıştırmalıklardan sıcak soğuk salatalara kadar, burgerlerdan pizzalara kadar oldukça çeşitli ürünleri görmeniz mümkün. Mekanda aynı zamanda tavuk ve et yemekleri de bulunuyor, hem cafe hem de restorant olarak sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz yerlerden birisi.
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 729 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYasemin Özer

Yazar Hakkında

(23 yazısı var )

Web sitesi: http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/