Colgate Total Diş İpi

Merhaba Herkese

Biliyorsunuz ağız sağlığımız çok önemli. Çünkü diş ve dişeti rahatsızlıkları ülkemizde ve dünyada en büyük sağlık sorunlarının başında geliyor. Hepimizin diş bakımı için ayırdığı zaman farklı olmakla birlikte kullandığımız yöntemler aynı diş fırçası ve macun. Bunun yanında diş ipi kullanan çok az bir grup var. Çünkü diş ipi konusunda uzmanlar da fikir birliği içerisinde değiller. Kimi diş hekimleri kesinlikle kullanmalısınız derken bazı hekimlerimizde özellikle protezi ve kaplaması olanlar için önermiyor.

colgate diş ipi
colgate total diş ipi

Ben uzun süredir diş ipi kullanıyorum. Diş ipi kullanırken de bu zamana kadar 4 ayrı marka kullandım ama en son Colgate Total diş ipinde karar kıldım. Çünkü diğer markalarda katların ayrılması, kırık dişlerde takılma, bazen kopmalar , bazısında fazlaca mentol gibi sıkıntılar yaşadığım için en son bu sıkıntıların hiçbirisini yaşamadığım Colgate Total de karar kıldım. Üzerinde ipi kesmek için bir aparatı var ve dilediğiniz uzunlukta çıkarttıktan sonra o kısımla kesiyorsunuz. Katı açılmıyor. Ekstra bir mentol olmadığı için ağzınızda kötü bir tat da bırakmıyor. İpin uzunluğu 50m olduğu için de uzun süre gidiyor. 8 ila 15 lira arasında fiyatı var. Ambalajı da minik olduğu için rahatlıkla çantanızda ya da cebinizde taşıyabiliyorsunuz. Sizler diş ipi hakkında ne düşünüyorsunuz ? hangi markaların ürünlerini tercih ediyorsunuz ?

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1198 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Oral-B markasının diş ipini kullanmıştım. Genel olarak ağız sağlığına dikkat etmiyoruz, yazın herkese faydalı olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirLerzan Kara

Yazar Hakkında

(40 yazısı var )

İşletme mezunu asıl mesleği sigortacılık olan ancak eşimin iş durumundan dolayı sonradan ev hanımlığına geçiş yapanlardanım. Ama asla sadece bir ev hanımı olarak kalmadım geriye değil hep ileriye baktım ve bakıyorum…
İki oğlumla vakit geçirmeyi ve onlardan bilgi olarak hep önde olmayı sevdiğim için araştırmacı bir yapım var.Mental aritmetik ve zeka oyunları eğitmenliğine bu şekilde bulaştım ve severek devam ediyorum. Gezmeyi fotoğraf çekmeyi ve yaşamayı sevdiğim için elimden geldiğince hayatı güzelleştirmeye çalışıyorum. Aynı zamanda Niğde Doğader üyesim.
www.lerzankaradan.com isimli blogumu yönetiyorum. Bundan sonra Çarşamba günleri sizlerle Bloggerlar Paylaşıyor çatısı altında buluşacağım.
Herkese Sevgiler

Web sitesi: