Collistar Cream Powder Foundation

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlerle daha evvel hiç deneyimlemediğim bir markanın ürünü tanıtacağım. Eski bir fondöten aşığı olarak elbette bu markadan denediğim ilk ürün de fondoten oldu. Neden mi bu fondoteni seçtim. Çünkü ürün mat bir bitiş vadediyordu. Ben de uzun zamandır beni tatmin edecek, yüzümde mat duracak bir fondoten arıyordum zaten.

Collistar cream powder fondötenle ilgili düşüncelerimi anlatmadan önce ürünün vaatleri nedir diye kısaca söz etmek doğru olabilir. Ürün normal ve karma ciltlere uygun olduğunu iddia etmiş. İçerisinde bulunan spf 10 ile güneş ışınlarına karşı koruma sağladığını belirtse de spf 10 ile bunu yeteri kadar beceremeyeceğini düşünüyorum. İçerisinde bulunan pudra ile fazla sebumu emiyormuş.

Collistar  fondoten
Collistar cream powder fondoten

Bende bulunan en açık rengi ve bana sorarsanız çok açık tenlileri tatmin etmeyecektir. 

Benim Collistar cream powder fondöten hakkında düşüncelerim nedir?  Öncelikle çok havalı bir ambalajı yok. Tahrik edici, şirin bir ürün değil yani. Ambalaj 10 Liraya satılan fondötenlerden farksız. Albeni sıfır. Ürün normal ve karma cilde uygunum dese de bence sadece yağlı ciltler yaklaşmalı kendisine. Cildimde kış aylarında kullandım. Normalde kuru ciltliyim ama nemlendirme işlemimi iyi yaptığım için bu normal ciltler için olduğunu söyleyen fondötenle anlaşırım diye düşündüm. Ancak yüzüme sürmemle şaşırdım kaldım. Sanki yüzüme krem değil toz ürün kullanmışım gibi geldi. Yüzümdeki duruşu o kadar pürüzlü oldu ki paylaşmak istemedim. Ciddi ciddi matlaştırıyor. Ama biraz fazla iyi bu konuda. Bence normal ciltler uzak durmalı. Yağlı ciltler ise yaz ayları için şans verebilir. Zaten suya dayanıklı olduğunu iddia ediyor. Ürünü 114 Lira karşılığında Tekin Acar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Haftaya görüşmek üzere, mutlu pazarlar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.6]

Toplam Ziyaret: 4178 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com