COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici

COOK Bas ve Kes Tezgah Üstü Streç Kesici

Herkese merhaba,

Bugün sizleri yeni kullanmaya başladığım bir ürünle tanıştırmak istiyorum. COOK markasının piyasaya yeni çıkardığı COOK Bas & Kes tezgahüstü Streç kesici

Ürünün pembe, yeşil, kırmızı, beyaz ve fıstık yeşili olmak üzere şu an 5 farklı rengi var. Tamamen Türkiye’de geliştirilmiş ve patenti alınmış. Geliştirilmesi 3 yıl sürmüş ve duyduğum kadarıyla 20 revizyondan geçtikten sonra piyasaya çıkmasına karar verilmiş. Aralık ayından itibaren de tüm satış noktalarında bulabileceğiz. Aparatı satın aldırken , içinde 30 mt.lik streç film oluyor. Daha sağlıklı kullanım için yedek bas&kes streç ile kullanılması öneriliyor.  Yedek streç  60 mt. olarak üretilmiş.

COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici
COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici

Cook bu ürünü piyasaya çıkarmakla çok güzel bir şey yapmış. Hele benim gibi, o streç kesiciyi yapıştıktan sonra, açmaya çalışan, açarken yırtıktan sonra bir türlü istediği gibi yapamayıp en sonunda sinirlenip bir kenara fırlatanlar için. Aparat sayesinde, hemen ucun tekrar yapışması engellenmiş oluyor hem de tek bir hareketle yırtılmadan kesilmesi sağlanıyor.

Detaylı kullanım videosunu Youtube hesabımızdan izleyebilirsiniz. Youtube da kanalımıza abone olmayı unutmayın 🙂

 

 

Sevgilerimle

Şafak

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 2.6]

Toplam Ziyaret: 2612 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

  1. Ürün sadece streç film için mi kullanılıyor, alüminyum folya için kullanışlı mı?
    Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com