COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici

COOK Bas ve Kes Tezgah Üstü Streç Kesici

Herkese merhaba,

Bugün sizleri yeni kullanmaya başladığım bir ürünle tanıştırmak istiyorum. COOK markasının piyasaya yeni çıkardığı COOK Bas & Kes tezgahüstü Streç kesici

Ürünün pembe, yeşil, kırmızı, beyaz ve fıstık yeşili olmak üzere şu an 5 farklı rengi var. Tamamen Türkiye’de geliştirilmiş ve patenti alınmış. Geliştirilmesi 3 yıl sürmüş ve duyduğum kadarıyla 20 revizyondan geçtikten sonra piyasaya çıkmasına karar verilmiş. Aralık ayından itibaren de tüm satış noktalarında bulabileceğiz. Aparatı satın aldırken , içinde 30 mt.lik streç film oluyor. Daha sağlıklı kullanım için yedek bas&kes streç ile kullanılması öneriliyor.  Yedek streç  60 mt. olarak üretilmiş.

COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici
COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici

Cook bu ürünü piyasaya çıkarmakla çok güzel bir şey yapmış. Hele benim gibi, o streç kesiciyi yapıştıktan sonra, açmaya çalışan, açarken yırtıktan sonra bir türlü istediği gibi yapamayıp en sonunda sinirlenip bir kenara fırlatanlar için. Aparat sayesinde, hemen ucun tekrar yapışması engellenmiş oluyor hem de tek bir hareketle yırtılmadan kesilmesi sağlanıyor.

Detaylı kullanım videosunu Youtube hesabımızdan izleyebilirsiniz. Youtube da kanalımıza abone olmayı unutmayın 🙂

 

 

Sevgilerimle

Şafak

Toplam Ziyaret: 2746 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 11 Ortalama: 2.6]

One thought on “COOK Bas & Kes Tezgahüstü Streç Kesici

  1. Ürün sadece streç film için mi kullanılıyor, alüminyum folya için kullanışlı mı?
    Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir