Couleur Caramel Dudak Parlatıcısı

Couleur_Caramel_Dudak_Parlatıcısı

Selamlar

Bugün sizlere bir dudak parlatıcısından söz etmek istiyorum. Genelde çok kullandığım bir ürün değildir yapış yapış bir his verdiğini düşündüğüm için çok tercih etmem. Ama bu üründe o yapış yapış hissini neredeyse hiç hissetmedim diyebiliriz.

Bu ürünün artıları eksileri neler diye bir baktığımızda en büyük artısının Angelina Jolie’nin kullandığı bir marka olması diyebiliriz:) Şaka tabi ki ama kullanıyormuş yani bu da önemli bir bilgi bence. En büyük artısı bence organik olması. Ürün italya’dan ithal ediliyor. İçeriğinde hiç sentetik malzeme kullanılmıyor olması ve cildimize yararlı organik tarım malzemeleri kullanılıyor olması beni etkiledi şahsen.

organik dudak parlatıcısı
Couleur Caramel Dudak Parlatıcısı

Ambalajı da doğal ve organik bir ürün olduğunu vurguluyor. Başarılı buldum yani ambalajı. Ürün bana MediProcenter isimli medikal ve doğal ürünler satadan bir siteden denemem için gönderildi. Ürünü almak isterseniz siteden alabilirsiniz ve şu an da %25 indirimde fiyatı 46,50 tl . Sitede sağlık destek ürünleri, organik kişisel bakım ürünleri, medikal malzemeler, gıda takviyeleri ve vitaminler gibi geniş bir ürün yelpazesi var. Ayrıca tüm kredi kartlarına taksit avantajı hatta kapıda ödeme seçenekleri de mevcut. 115 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz. Eğer kapıda ödeme seçeneğini seçerseniz 6,5 tl fark vermeniz gerekiyor.Sürekli destek alabileceğiniz destek hattı da mevcut.

Organik ürün
Couleur Caramel Dudak Parlatıcısı

Denediğimde dudakta böyle duruyor. Çok doğal. Hatta fazla doğal. Renginin çok açık olması sebebiyle çok tercih etmem ama dudaklarımızı sürekli yaladığımızı düşünürsek organik olması yönünden tercih edebilirim. Yani özetle rengi bana çok açık geldi , ben de belli olmadı ama esmerlerde daha güzel duracağını düşünüyorum.

Sevgiler…….

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1062 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/