Couleur Caramel Dudak Parlatıcısı

Couleur_Caramel_Dudak_Parlatıcısı

Selamlar

Bugün sizlere bir dudak parlatıcısından söz etmek istiyorum. Genelde çok kullandığım bir ürün değildir yapış yapış bir his verdiğini düşündüğüm için çok tercih etmem. Ama bu üründe o yapış yapış hissini neredeyse hiç hissetmedim diyebiliriz.

Bu ürünün artıları eksileri neler diye bir baktığımızda en büyük artısının Angelina Jolie’nin kullandığı bir marka olması diyebiliriz:) Şaka tabi ki ama kullanıyormuş yani bu da önemli bir bilgi bence. En büyük artısı bence organik olması. Ürün italya’dan ithal ediliyor. İçeriğinde hiç sentetik malzeme kullanılmıyor olması ve cildimize yararlı organik tarım malzemeleri kullanılıyor olması beni etkiledi şahsen.

organik dudak parlatıcısı
Couleur Caramel Dudak Parlatıcısı

Ambalajı da doğal ve organik bir ürün olduğunu vurguluyor. Başarılı buldum yani ambalajı. Ürün bana MediProcenter isimli medikal ve doğal ürünler satadan bir siteden denemem için gönderildi. Ürünü almak isterseniz siteden alabilirsiniz ve şu an da %25 indirimde fiyatı 46,50 tl . Sitede sağlık destek ürünleri, organik kişisel bakım ürünleri, medikal malzemeler, gıda takviyeleri ve vitaminler gibi geniş bir ürün yelpazesi var. Ayrıca tüm kredi kartlarına taksit avantajı hatta kapıda ödeme seçenekleri de mevcut. 115 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz. Eğer kapıda ödeme seçeneğini seçerseniz 6,5 tl fark vermeniz gerekiyor.Sürekli destek alabileceğiniz destek hattı da mevcut.

Organik ürün
Couleur Caramel Dudak Parlatıcısı

Denediğimde dudakta böyle duruyor. Çok doğal. Hatta fazla doğal. Renginin çok açık olması sebebiyle çok tercih etmem ama dudaklarımızı sürekli yaladığımızı düşünürsek organik olması yönünden tercih edebilirim. Yani özetle rengi bana çok açık geldi , ben de belli olmadı ama esmerlerde daha güzel duracağını düşünüyorum.

Sevgiler…….

Toplam Ziyaret: 1065 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir