Couleurs Lipstick 14

Couleurs Lipstick 14

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlerle Couleurs Lipstick 14 numara hakkında konuşmak istiyorum. Qnet bünyesinde olan Couleurs ürünleri arasında en beğendiğim ürün pudrası olmuştu. 

Yaz aylarında ise bronz tonlara hitap eden bir paket geldi firmadan. Ürünlerin ambalajlarını pek çok kişi çok beğense de ben kadifemsi yüzeyi kirlenmeye çok müsait olduğu için o kadar da sevmiyorum.

couleurs-lipstick-14
Couleurs Lipstick 14

Türk malı olan bu rujun, ben bugün size 14 numarasını kendimce anlatmaya çalışacağım. Ruju açar açmaz rengine hayran kalmıştım.  İşte tam bir nude demiştim.

couleurs-lipstick-14

Rujun rengini elimde göstermeye çalıştım yukarıda. Sürünce bir nude olmaktan ziyade turuncuya kaçar bir renk olduğunu anladım. O nedenle herkese yakışacağını düşündüğüm joker bir renk değil. Ama bu rengin kötü olduğu anlamına gelmez. Ruj bence kalıcı değil. Çok opak bir görünüm sağlamıyor. Yaz aylarına yakışacak bir renk ve yapısı var. Ruj yapı olarak Mac in Lustre serisine benzese de kesinlikle o seriden daha çok beğendim kendisini. Dudaklarımı ise asla kurutmadı. Ama yine de bana yakışmadı bence. Ya da ben içinde turunculuk olan rujları sevmediğimi itiraf etmeliyim sanırım. Dudağımda duruşu ise bu şekilde.

couleurs-lipstick-14

couleurs-lipstick-14

couleurs-lipstick-14

Dişlerimi sarı gösterdi maalesef. Peki ben bu ruju satın alır mıyım? Markanın ürünlerini şu anda sadece internetten alabiliyoruz. Piyasada her renk, her yapı, her fiyatta yüzlerce seçenek varken neden yapısını, rengini, bana yakışıp yakışmayacağını bilmediğim bir ürünü netten alayım ki? Markanın allık ve pudrasını çok beğendim. Bana uyan rengini almayı da zaten düşünüyorum. Ama bu ruja çok da olumlu baktığımı söyleyemem.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2012 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com