Creme 21 Nemlendirici Krem

creme21

Herkese merhaba 🙂

Kış geldiğine göre nemlendiricilere yoğunlaşmanın tam zamanı. Sizlere Alman markası bir üründen bahsetmek istiyorum, creme21.   

Çok eski bir marka olmasına rağmen,çok geç tanıştım. Hani bilmediğimiz markalara hep bir önyargımız vardır ya, onun gibi.. Tüm ürünlerinin ambalajı aynı olan bu kremin E vitaminli nemlendiricisini kullanıyorum bu aralar.. 50 ml bir ambalajın içinde ve istediğim her yere kolaylıkla taşıyorum.

Yurtdışından aldığım bir ürün, gördüğüm ve bildiğim kadarıyla henüz Türkiye’de yok. Fiyatı TL bazında düşünürsek,10 TL civarıydı. 

creme21.JPG
Creme 21 Nemlendirici Krem

Yoğun bir kıvamı var ve bu yüzden oldukça bereketli. Derinlemesine işliyor ve ciddi anlamda nemlendiriyor. İşim gereği ellerimde oluşan nasırları bile yumuşattı ve normale döndürdü diyebilirim. İçeriğinde parfüm barındırdığından ötürü çok hoş bir kokusu var. Sürdüğümden itibaren uzun süre o yumuşaklığı hissedebiliyorum..

Bir nemlendiriciden beklediklerimi karşılayan bir ürün oldu. Vücut için olan çeşitleri de var. Beklentilerimi karşıladığı için kullanmaya devam edeceğim. Sizlere de tavsiye ediyorum.

Esen kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 7 Ortalama: 3.6]

Toplam Ziyaret: 4785 ,
Beğen & Paylaş:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/