Cuiq Güneş Koruyucu Krem

Merhaba,

Bir Türk markası Cuiq firmasının oldukça başarılı bulduğum ürünü Cuiq spf 50 güneş koruyucuyu anlatacağım bugün sizlere.

Bu yüksek koruma faktörlü güneş kremi aynı zamanda anti aging özelliklere sahip ve önceden oluşmuş güneş lekelerini açma özelliği de var. Ben geceleri daha önceki yazılarımda bahsettiğim gece kremiyle birlikte kullanıyorum ve ikisinden de memnunum. Akşam gece kremini sürdüğümde sabah aydınlık bir ciltle uyanıyorum ve sabahta bu kremi sürüp çıkıyorum.

Renksiz bir krem yani kapatıcı ve renklendirici özelliği yok. Orta yoğunlukta ve rahatsız etmeyen bir yapısı var. Türk markalarının da böyle kaliteli ürünler üretmesini seviyorum ve destekliyorum şahsım adına.

Kış aylarında daha az koruma faktörlü kremler kullanılabilir ama bahar ve yaz aylarında  50 koruma faktörlü kremler kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Kokusu da hafif, benim gibi koku duyularınız çok gelişmişse:))) rahatsız olmadan kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak her zaman sorduğum soruyu sorarak yazımı bitirmek istiyorum. Bitince tekrar alır mıyım? Evet. Sizde markanın internet sitesi www.cuiqbeauty.com’dan satın alabilirsiniz. Fiyatı 75 Tl civarı.

Sevgiye kalın……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Toplam Ziyaret: 1994 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/