Cuiq Güneş Koruyucu Krem

Merhaba,

Bir Türk markası Cuiq firmasının oldukça başarılı bulduğum ürünü Cuiq spf 50 güneş koruyucuyu anlatacağım bugün sizlere.

Bu yüksek koruma faktörlü güneş kremi aynı zamanda anti aging özelliklere sahip ve önceden oluşmuş güneş lekelerini açma özelliği de var. Ben geceleri daha önceki yazılarımda bahsettiğim gece kremiyle birlikte kullanıyorum ve ikisinden de memnunum. Akşam gece kremini sürdüğümde sabah aydınlık bir ciltle uyanıyorum ve sabahta bu kremi sürüp çıkıyorum.

Renksiz bir krem yani kapatıcı ve renklendirici özelliği yok. Orta yoğunlukta ve rahatsız etmeyen bir yapısı var. Türk markalarının da böyle kaliteli ürünler üretmesini seviyorum ve destekliyorum şahsım adına.

Kış aylarında daha az koruma faktörlü kremler kullanılabilir ama bahar ve yaz aylarında  50 koruma faktörlü kremler kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Kokusu da hafif, benim gibi koku duyularınız çok gelişmişse:))) rahatsız olmadan kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak her zaman sorduğum soruyu sorarak yazımı bitirmek istiyorum. Bitince tekrar alır mıyım? Evet. Sizde markanın internet sitesi www.cuiqbeauty.com’dan satın alabilirsiniz. Fiyatı 75 Tl civarı.

Sevgiye kalın……..

Toplam Ziyaret: 2178 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

2 thoughts on “Cuiq Güneş Koruyucu Krem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir