CUIQ Smart Beauty Leke Kremi

Merhabalar

Yeni kullanmaya başladığım ve memnun kaldığım Cuıq Intense Dark Spot – Leke Kremini tanıtacağım sizlere. Yaklaşık 20 gündür düzenli kullanıyorum bu kremi ve vaadettiği gibi lekelerin görünümünü hafifletme konusunda oldukça başarılı.

cui1
Cuıq Intense Dark Spot – Leke Kremi

www.cuiqbeauty.com resmi satış sitesinde fiyatı 147,00 Tl.  CUIQ Smart Beauty bir Türk Markası. Sadece eczanelerde satılıyor. Eczaneye ilaç almaya gittiğimde güzellik uzmanı bayan cilt bakımı yapmayı teklif etti. Açıkçası bu tarz tekliflerin sonunda mutlaka ürün sattıkları için kabul etmeyi düşünmedim ama güneş koruyucum bitmişti ve en azından onu alırım diye düşünerek kabul ettim. Ama tabi sadece güneş koruyucu kremle kalmadım:))) Lekelerim için bu kremi, 50 faktörlü güneş koruyucu krem ve göz altı torbalarını tedavi edici bir krem satın alıp çıktım.

cui2
Cuıq Intense Dark Spot – Leke Kremi

Pompalı şişede olmasını da sevdim ama kokusunu pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Hafif bir kokusu var ama ben yine de sevmedim. Hatta yoğun olsaydı kullanamazdım herhalde. Sonuçta koku önemli:)  Hafif bir yapısı var. Her gece uyumadan önce kullandım ve 20 günün sonunda gerçekten lekelerimde açılma ve cilt tonumda düzelmeyi fark ettim. Yani memnun kaldım.

Güzellik Uzmanı bu ürünün dermo kozmetik olduğunu yani sadece kullandığım sürede değil sonrası için de tedavi edici olduğunu anlattı. Daha sonraki yazılarımda güneş koruyucu krem ve göz altı kremini anlatacağım.

Klasik soruma gelirsek ; tekrar alır mıyım?

Cevap veriyorum: evet:)))

Toplam Ziyaret: 2645 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 29 Ortalama: 2.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir