Çünkü; SOĞUDUM !

Bir kadını yüz kişi ister bir kişi alır. O bir kişi neden ben değilim diyen beylere acı gerçekleri şimdi biraz anlatmak istedim . Genel olarak sizden vazgeçiliyorsa, bir ilişkinin gözdesi asla siz olamıyor ve sürekli terk ediliyorsanız, aşağıdaki özellikleri dikkatle okuyup şapkayı önünüze koyarak bir düşünmeniz gerekmekte. Dost acı söyler diyerek konuya giriyorum. Kadınlar Erkeklerden Neden Soğur? hadi bir bakalım.

Çünkü Soğudum
Çünkü Soğudum

1- UFAKTA OLSA YALAN SÖYLEMEYİN.

Elbetteki ‘kadınlar duyduklarına aşık olur, erkekler gördüklerine bu yüzden erkekler yalan söyler, kadınlar ise makyaj yapar’ sözüne katılıyoruz. Fakat bu bizim aptal olduğumuzu düşündürmesin, ne zaman nerde ne yalan söylediğinizi anlıyoruz. Bazen çoğu kadın ‘inanmayı tercih ediyor’ altını çizerek belirtiyorum. Bu tamamen onları tercihi oluyor fakat her bardağında bir dolma oranı vardır bir zaman sonra bardak taşıyor. Güven duymak aşık olmaktan daha güzeldir. Aşık olduğun adama tam anlamıyla güvenemezsin belki ama güvendiğin bir adama deli gibi aşık olabilirsin.

En küçük meselelerde bile yalan konuşan erkekler çok iticisiniz!

2- BEĞENMEME, AŞIRI ELEŞTİRİ

Hayatımdan kesinlikle uzak tuttuğum insan tipleridir hele erkekte dahada itici, eğreti duran bu ahlak bir zaman sonra aşırı öfke nöbetleriyle geri dönüş sağlayabilir. Bir bayanı beğenerek onunla olmalısınız. Kaşını, gözünü, gülüşünü, zekasını hatta fiziğini.. Onunla olurken seni her bir zerrenle seviyorum mesajı vermelisiniz ki kadın o aşkla daha güzelleşsin. Diğer türlüsü habire eleştirip, beğenmediğinizi söylediğiniz o kadınlar bir zaman sonra solar ve ölür tıpkı bir çiçek gibi. Nasıl ki bir çiçeği hoyrat severseniz onu kaybedersiniz.

Bu davranışlarda egonuzu çok kısa bir müddet okşayıp sonrası size sonsuz yalnızlığınıza gömecektir!

3-ÇAPKIN ERKEK

Çoğu güzel kadının eşi veyahut sevgilisi muhakkak ki aldatır. Nedendir diye düşündünüz mü? Elbetteki adamın güzele olan zaafından. Bir türlü elindeki güzelliği iyi değerlendirememesinden düştüğü gaflette boğulurlar. Başımıza ne gelirse hep daha fazlasını istediğimizden gelir. Bir parça yetinmeyi elimizdekinin tadını çıkarmayı bilsek, samanlık bile seyran olur.

Gözü dışarı da olan tüm erkeklerin gözü çıksın!

4-İLGİSİZLİK-TUTARSIZLIK

Ah dertsiz başımıza dert aldığımız bir olgu daha.. Hayatında herşey yolunda giderken zorla hayatına girer, aşırı ilgi ve sevgi gösterisinde bulunur. Seni şımartmak ve seninle ilgilenmek tek hobisi haline gelir. Sonra bir anda pat diye eşekten düşmüşe çevirir. ‘Buz adam’ ı oynar. Sanki zamanında kedi gibi etrafında dolanan o değilmiş gibi bir ‘ben sevgimi gösteremiyorum gızımmm’ naraları atmaya başlar.

Erkek dediğin sevgisini belli edecek ki ona cenneti sunalım!

5-ANNE KUZUSU ERKEK

Ben bundan aşırı nefret ediyorum. Yaşadığı olaylar sayesinde işinde de özel hayatında da başarılı olmuş ayakları sağlam yere basan kadınların korkulu rüyası olan bu erkek ırkı. Pasifliği, abartılı feminen tavırlarıyla  kadınların gözünde kesinlikle bir beyaz atlı prensten çok at kafasını temsil eder!

6- BENCİLLİK VE PİNTİLİK

Böyle adamlardan kaçın kızlar kaçın.. Elbetteki bencillik doğamızda var. Fakat bunu iyiye kullanmak varken neden en kötüsü ? Hele ki kadın gibi doğuştan ilgiye muhtaç, aşırı duygusallığın hakim olduğu bir karaktere karşı kendini zorla merkeze yerleştirmek olumsuz davranışları beraberinde getirir. Bir de pintilik, içtiği bir çayı bile sana ısmarlatmaya çalışan erkekler. Kadınlar güçlü duruşu olan erkeklerden hoşlanır. Her fırsatta bakıma ihtiyacı olduğunu anlayacağı erkeklerden değil.

İşte bu özelliklerden herhangi birine sahipseniz ve iyi bir ilişki istiyorsanız, bunun için kendinizi törpülemeniz gerekir. Davranışlarınızı değiştirip, dönüştürmek size çevrenizdekilere dünyada cenneti yaşatacaktır.

Toplam Ziyaret: 526 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

One thought on “Çünkü; SOĞUDUM !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir