CYRÈNE Cleasing Oil

CYRÈNE yüz temizleme yağı

Merhaba arkadaşlar,
Bir hayli süredir kafayı temizleme yağları ile bozdum. İlk olarak Mac temizleme yağı ile tanıştım ve kendisini çok sevince başka markaları da denemek istedim.. CYRÈNE Cleasing Oil‘ den önce Mac ve The Body Shop temizleme yağlarını da kullandım.

image
CYRÈNE yüz temizleme yağı

CYRÈNE yüz temizleme yağı

Hemen hepsinin kullanım şekli aynı zaten. Az bir miktar ürünü kuru elinize alıp kuru yüzünüze sürüyorsunuz. Yavaşca makyaj çözülüyor. Her ürünün bu konuda performansı farklı. Anlayacağınız gibi beni en çok tatmin eden Mac oldu. Ama bu yazının konusu CYRÈNE 😉

image

Yorumsuz bir şekilde ürünün yorum kısmını paylaşıyorum. İçerik konusunda detaylı bilgi sahibi değilim. Yorumlama kısmını size bırakıyorum. Bu marka bize temiz ve kaliteli içerik sunmayı vadediyor.

image
CYRÈNE yüz temizleme yağı

Öncelikle ürünün ambalajını beğenmedim. Bu tarz yağ kıvamlı ürünlerde bu pompa şeklini rahat kullanamıyorum. Şişe kısmı daha sert ve yamulup yumulmayan bir malzeme olabilirdi. Temizleme performansına gelirsek bir Mac değildi bende. Ben bazen evde bulunan doğal yağlarla makyajımı temizliyorum. Performans olarak onlarla aynıydı. Makyajımı çıkarırken çok zorlanmadı ama durulama konusunda hoşuma gitmedi. Sıcak su ile bile durulasam yüzümden o yağlı his kolay temizlenmedi. Oysa Mac hemen durulanıyordu soğuk suyla bile durulasam. Yüzümü kurutmadı. Tam durulayamamanın etkisi ile sanırım nemli bir cilt kaldı. Bu nedenlerden dolayı benim yeniden tercih edeceğim bir ürün değil açıkçası.

Toplam Ziyaret: 1051 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir