Cyrene Sebum ve Yağ Dengeleyici Tonik

cyrene tonik

Cyrene Sebum ve Yağ Dengeleyici Tonik

Merhaba,

Yaz aylarıyla beraber cildimizin yağ-sebum dengesi şaşıyor. Bizde çeşitli ürünlerle içten ve dıştan dengeyi sağlamaya çalışıyoruz. Ben kuru ciltli olmama rağmen bu iş için çok övülen Cyrene Yağlı Ciltler için toniği denemek istedim.

cyrene tonik
Cyrene Sebum ve Yağ Dengeleyici Tonik

Cyrene markası yerli bir marka, hayvanlar üzerinde deney yapmadığı gibi içerik konusunda da güvenilir. Ürünlerini kullananlar genelde çok memnun.

Ürün aslında yağlı ve akneli ciltler için. Yazın kuru cildimde yağ artışı olur diyerek aldım. Ancak bu yaz öyle birşey olmadı. Ve benim için ağır bir ürün olarak kaldı. Ancak yağlı/karma ciltler için bence çok uygun bir ürün.

cyrene tonik
Cyrene Sebum ve Yağ Dengeleyici Tonik

 Üründen alkolümsü bir koku alıyorum. Ben yaz aylarında belli bir derece alkol ihtiva eden tonikleri tercih ediyorum. Dezenfekte etmede daha etkililer çünkü. Benim kuru cildimi biraz kuruttu gibi oldu, o nedenle tekrar alır mıyım bilmiyorum. Genelde yazları cildim biraz karma olur. Bu yaz olmadı işte 🙂

Cildin yumuşaklığını sağladı. Temizlik hissi sağladı. Bence bu uygun fiyatlı, hayvanlar üzerinde deney yapmayan ürünü deneyebilirsiniz.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1913 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirRabia Tornacı

Yazar Hakkında

(76 yazısı var )

Ben Rabia.
Böyle bir platformda sizinle deneyimlerimi paylaşmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Cilt bakımı, mekan paylaşımı, belki ufak geziler her türlü deneyimi sizinle paylaşmak ve bir nebze de olsa fikir verebilmek beni çok mutlu edecektir. Bilginin her türlüsünün paylaştıkça arttığına inandığım için kendi üslubumca yazarak burda sizinle buluşmayı tercih ettim.
Kendim hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse. Karadenizliyim, deniz aşığı bir balık burcuyum.Uzun bir öğrencilik dönemim oldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Kimya bölümünü 2. sınıfta bırakıp, Rize Üniversitesinden Makine Resim Konstrüksiyon mezunu oldum. Makine ressamı diplomamı alıp, hiç kullanmam derken kendimi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinde buldum. Halen öğrenciyim. www.tavsiyesever.com da yazmak ise bunca istemeyerek yaptığım şeyler arasında yüzüm gülerek yaptığım nadir işlerden.
Sizinle de bir hobim sayesinde buluşmak benim için çok keyif verici. Umarım beraber güzel paylaşımlara imza atarız. Sevgiler

Web sitesi: http://www.tavsiyesever.com